Příspěvky uživatele - 234.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kráska, Hargrand, Sylvercot, Sylred, 8.4.2022
Škoda že tieto odrody sa okrem Hargrandu už nepredávajú.
Broskvoň Stark red Gold, 15.12.2021
Niektoré ovocné školky popisujú túto nektarinku ako velmi odolnú na mrazy. Redhaven mi v posledných 6 rokoch 3x vymrzol v kvetných pupeňoch. Má niekto Redhaven a túto nektarinku zasadenú spolu kto by vedel porovnať jej odolnosť na zimné mrazy v dreve... celý příspěvek >
Nektarinka Snow Queen, 8.12.2020
 Nektarinka Snow Queen nepraská?
Xenia, 2.11.2019 Obsahuje fotku
NOJABRSKAJA (Xenia) - oberal som ju koncom prvého októbrového týždňa, jeden plod som zabudol na strome - foto. Zbadal som to až teraz, po opade lístia. Hruštička zostala pekne na strome, asi sa jej nechcelo obiť si pri páde kolená 😃. Pri... celý příspěvek >
Lotos, 2.11.2019
LOTOS (Otcovo x Jolana) - česká rezistentná odroda, ktorú som chcel mať v záhrade už dávno, ale podarilo sa až teraz (foto - stromček na M9, zasadený pred pár dňami). Nejaké informácie z pomológií som si samozrejme pozrel, ale bol by som zvedavý aj... celý příspěvek >
Herman, 5.7.2019
Zdravím pan Mikeš, máte obalovačom silne napadnuté všetky odrody sliviek alebo ho máte len na niektorých odrodách? U mňa je to len na niektorých odrodách sliviek a na ringlote.      Michal
Degustační ocenění odrůd révy vinné, 28.4.2019
- foto - IH
Asimina Triloba, 27.4.2019
Kvety Asiminy sú spomedzi ovocnín výnimočné svojím sfarbením a tvarom. Vyzerajú ako malé fialové tulipány visiace "dolu hlavou". Svojím nevšedným výzorom sú pomerne dekoratívne. IH
Vzrast hrušky, 27.4.2019
Hrušky - vynikajúce ovocie, rozsahom pestovania možno trochu v tieni jabloní a kôstkovín, ale väčšinou hruška nechýba v takmer žiadnej záhrade. K dispozícii máme mnoho odrôd, taktiež viacero podpníkov. Pri tvarovaní korún vychádza každý zo svojich... celý příspěvek >
Ochrana před mrazem, 22.2.2019
Jar sa blíži a je možné (kiež by to tak nebolo) že protimrazová ochrana stromov bude zasa raz aktuálna. Článok na fotkách predstavuje metódu zatepľovania, ktorá by mala byť účinnejšia než parafínové sviece. IH
Najlepšie slivky, 4.8.2018
Dobrý deň, aké odrody sliviek vám teraz dozrievajú? K odpovediam prosím napíšte aj nadmorskú výšku v ktorej vám daná odroda slivky dozrieva.
Broskvoň Stark red Gold, 4.8.2018
Máte pekné plody na nektarinke Stark Red Gold pán Hlavatý. Potrebuje vaša nektarinka nejakú väčšiu starostlivosť ako vaša broskyňa Flamingo? Broskyne mám, ale s nektarinkami nemám skúsenosti. Aký je rast vašej nektarinky na podpníku Mandžuská? Rastie... celý příspěvek >
Kalipso, 19.7.2018
v chuti a sladkosti vede Kalipso o celou délku. Ako je to u Kalipsa v porovnaní s Katinkou čo sa týka chuti a sladkosti?
Pozdní odrůda jabloně, 14.7.2018
Ďalšie 4 odrody patria medzi "superchuťovky" - teda k tomu najlepšiemu čo po chuťovej stránke medzi odrodami jabloní existuje. Nie sú to rezistenty, práve naopak - k hubovým chorobám sú náchylné, niektoré z nich mimoriadne. Napriek tomu si ich... celý příspěvek >
Flamingo, 14.7.2018 Obsahuje fotku
Flamingo uznávam z viacerých dôvodov, tým podstatným je to že je to "makačenko" a spoľahlivo zarodí aj keď podmienky neboli ideálne. V tom hlavnom kritériu - chuti - sa určite tiež nestratí. A napokon - je to slovenská odroda. U nás je Flamingo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika