Příspěvky uživatele - 20.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plodnost kamčatské borůvky, 14.6.2017
zasadit nové odrůdy
Stromkový angrešt na keřový, 10.6.2017
Já měl červený rybíz, s dlouhými hrozny, vyrostl přes 3m vysoko u sloupu. sklízel jsem ho ze žebříku.Možná by na něj šlo roubovat a udělat stromek?
Samosprašné kiwi - jak je to se samcem?, 10.6.2017
Vzít si od jiného květy samce a každý samičí květ ručně opylit. Letos má květy málokdo, protože to namrzlo, musíme počkat na lepší rok. Vždycky lepší roky bývaly, jistě budou. Ale vaši situaci to chce řešit dlouhodobě. zasadte si samce, mnoho firem... celý příspěvek >
Slimák - užitečný živočich?, 10.6.2017
Kdysi jsem se díval, jestli slimáky něco nežere.žere je jeden brouk, ten u nás není a kdyby se dovezl, tak zničí chovy šneků, kteří se chovají na jídlo. Proti slimákům se vracím k metaldehydu. Zkoušel jsem ferramol, ale na ošetřeném prostoru pod... celý příspěvek >
Slimáci, 10.6.2017
Už nikdy víc ferramol.  Už několikrát jsem po ošetření sbíral v ošetřeném prostoru slimáky pod překážkami, byli v nejlepší životní kondici. 300 gramů tady prodávají za 149kč. A rostliny jsou ožírány dál. Vrátím se k metaldehydu, existuje i... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika