Příspěvky uživatele - 243.171

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přísavník tříprstý - choroba nebo škůdce?, 10.6.2017 Obsahuje fotku
Ok. Tak za zkoušku nic nedám. Děkuji. Mě tam ale nesedí ty malé hnědé skrvrnky, v kterých už je taky maličká dírka... Na téhle fotce to jde vidět...
Přísavník tříprstý - choroba nebo škůdce?, 10.6.2017
Bohužel, žádného žrouta tam nevidím... Přísavník mám v nádobě na balkoně, takže slimáci nemají šanci. Na listech se objevují nejdříve hnědé tečky, pak i dírky. Zkoumala jsem to a nic jsem neobjevila...🤔
Přísavník tříprstý - choroba nebo škůdce?, 10.6.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, koupila jsem si přísavník tříprstý, ale už v obchodě jsem si všimla, že na několika starších listech jsou dírky. Bohužel, prodavač mě přesvědčil, že je to staré poškození a že to bude v pořádku. Nyní mám však dírky a hnědé skvrny i na... celý příspěvek >
Dolmar PS7910, 15.2.2017
Vysoký počet zadření 6100? Na jakých forech to píšou.Provozuji 2 v těžbě a po dvou letech jen drobné opravy a spotřební součástky které se mění u každých pil.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika