Příspěvky uživatele - 45.227

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 2.6.2017
Nemyslete si, že antivibrační rukavice někoho spasí před vibracema, to máte větší šanci modlením v kostele.Pokud je něco dáno u těchto šuntových strojů, tak to je doba sekání v kuse, která by se neměla překračovat, aby nedošlo k nevratnému poškození... celý příspěvek >
Kdy pořídit skleník?, 1.6.2017
Ještě jeden fígl tazateli dám, pokud si koupí polykarbonátový skleník se 4mm, tak záleží na rozestupech příček, jestli tabule bude honit po zahrádce nebo ne, jde tomu částečně zamezit a to tak, že se koupí několik tub kvalitního silikonu a po celém... celý příspěvek >
Kdy pořídit skleník?, 1.6.2017
Nejsem zanícený zahrádkář, bylo to pro mě nutné zlo, aby děcka měli kvalitní zeleninu, proto jsem šel cestou minimálních investic, co by člověk chtěl za 10-12tis.,to že to oslovilo manželku a potomstvo, tak až poté se zainvestovalo do kvality, ale... celý příspěvek >
Kdy pořídit skleník?, 1.6.2017
Pokud to chcete pochopit, musíte číst pozorněji, mám se opakovat?Ocelová konstrukce ano, pokud je zinkovaná, ještě lepší (a hezčí),pokud je navíc v barvě (zinek oxiduje, jde spíše o vzhled).Pokud je jen v barvě, je to uděláno práškovou technologií v... celý příspěvek >
Kdy pořídit skleník?, 1.6.2017
Náš vývoj, když nepočítám fóliák z fólie a skleník z vyřazených dvojsklenných oken, tak koupený ocelový se skly-prasklá skla se občas vyměnila, konstrukce zrezla, vyhodil se.Další-vyhrál polykarbonát (4mm),kostra hliník, co více si přát, ale byl to... celý příspěvek >
Kdy pořídit skleník?, 1.6.2017
Co je na tom zvláštní?Dokud jsem to nemohl posoudit v reálu a po čase, tak jsem se tím taky tak nezabýval, jak velký může být kvalitativní skok mezi dvěma skleníkama z relativně stejných materiálů.Navíc skleník z oceli je kvalitní, pokud má... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika