Příspěvky uživatele - 77.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Doporučte malou strunovku, 6.6.2017
ja som mal z tesca tú 500 W, funguje relatívne dobre a teraz ich budú mať v akcii so zľavou, ja odporúčam
Ako zvýšim otáčky a výkon motora kosačky VARI MP1 554s HONDA GCV 190 WSVQ, 5.6.2017
tak vážení "mudrci", otáčky som si zvýšil, lebo boli veľmi nízke a výsledok je skvelý, tráva je pokosená motor beží bez "dusenia" otáčok a funguje aj variátorová prevodovka tak ako má! ďakujem vám všekým za "prínosné" rady
Ako zvýšim otáčky a výkon motora kosačky VARI MP1 554s HONDA GCV 190 WSVQ, 5.6.2017
návod na zvýšenie otáčok motora ja na yuotube
Ako zvýšim otáčky a výkon motora kosačky VARI MP1 554s HONDA GCV 190 WSVQ, 5.6.2017
ak admin povolí, tu je návod na zvýšenie otáčok a funguje
Ako zvýšim otáčky a výkon motora kosačky VARI MP1 554s HONDA GCV 190 WSVQ, 4.6.2017
doteraz som kosil riwalom, ten som ho nahradil novou vari, takže viem kosiť, nonvá vari má nižšie otáčky ako starý riwal, preto ich chcem zvýšiť.
Ako zvýšim otáčky a výkon motora kosačky VARI MP1 554s HONDA GCV 190 WSVQ, 3.6.2017
dobrý deň, kúpil som si kosačku vari MP1 554 s motorom honda GCV 190 WSVQ a má nízke otáčky a dusí sa motor pri zvýšenej záťaži, poraďte mi ako zvýšiť otáčky u tohto motora kosačky. ďakujem
Sekačka Vari MP1 554 WSVQ - H, 3.6.2017
moja skúsenosť s prvým kosením: motor ma nízke otáčky a kolíšu pri trochu hudejšej tráve sa dusí, rýchlosť na variátore je veľmi pomalá a slabo sa rozbieha aj pri najvyššom stupni, vie niekto poradiť čo s tým? dajú sa zvýšiť v motore otáčky? výkon?... celý příspěvek >
Sekačka Vari MP1 554 WSVQ - H, 2.6.2017
no jasné...
Sekačka Vari MP1 554 WSVQ - H, 2.6.2017
 takže prvý poznatok: všade na nete sa píše že kosačka má záber 55cm, v návode pribalenom ku kosače je uvedený údaj:53cm v skutočnosti nameraný rozmer nože je 51cm! same klamstvá!
Král trávníků, 1.6.2017
nereagoval som a váš príspevok, ale na príspevok pred vami!!!
Král trávníků, 1.6.2017
heh  váš príspevok značí o vašej absolútnej neznalosti zásad pestovania trávnika! vy by ste rady nemali rozdávať! lebo sú hlúpe!
Sekačka Vari MP1 554 WSVQ - H, 31.5.2017
aj ja si ju asi kúpim, chcel som stigu čo má galvanizované šasi, ale tú v košicoch v novátore nemajú, dúfam že vari nebude negalvanizované šasi skoro hrdzavieť!
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika