Doporučte malou strunovku



jan14 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (90) - 77.23 (?)
6.6.2017 11:07

ja som mal z tesca tú 500 W, funguje relatívne dobre a teraz ich budú mať v akcii so zľavou, ja odporúčamyes

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 228.74 (?), 6.6.2017 10:55, zobrazeno: 1522x

Mám necelé 2 roky strunovku Wolf Garten GT 840 z Mountfieldu. Je to moje první sekačka, takže zkušenosti nemám valné. Moje zahrádka je malá, ale zato členitá a složená skoro ze samých okrajů, a i těch pár kousků otevřené plochy sekám tímhle.

Wolf Garten GT 840 má mít poloautomatické odvíjení struny, ale to v podstatě nikdy nefungovalo, protože struna se vždycky utáhne, "připeče" se v cívce sama k sobě a já jí musím každých pár minut kus odmotat a znovu protáhnout ty dva ocásky průchodkami, aby jich správný kus koukal. Navíc se dost rychle opotřebovává plastová cívka (struna v ní vyhlodá prohlubně), a teď už se ohlodaly i průchodky a odlomily pacičky na krytu hlavy. I pokud na ni teď seženu náhradní díly, moc času už jí nedávám.

Než si zase nechám nějakou takovou hajtru prodat, radši se zeptám vás zkušených :-)

Představovala bych si:

- malou, lehkou elektrickou strunovku

- takovou, která si strunu odvíjí opravdu sama, ať nestrávím víc času pipláním sekačky než sekáním

- vydrží déle než 2 roky občasného používání (nemám anglický trávník)

- max. 3500 Kč (víc jenom, pokud bude mít cívku a hlavu kovovou, ale to se asi vůbec nedělá)

Děkuji za tipy!

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
jan14 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (90) - 77.23 (?), 6.6.2017 11:07

ja som mal z tesca tú 500 W, funguje relatívne dobre a teraz ich budú mať v akcii so zľavou, ja odporúčamyes

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika