Příspěvky uživatele - 36.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Po aplikaci Sava voda zhnedla. Co s tim?, 29.5.2017
Tuhle dizkuzi jsem neměl snad ani číst, koukám jak tele na nová vrata... Seznámil Vás lidi někdo při koupi bazénu s výrobkama bazénové chemie???Měli jsme jak vodu ze studny(železitou),tak městskou a pokud se používá chemie od počátku napuštění, tak... celý příspěvek >
Kdy pořídit skleník?, 29.5.2017
Pokuď chcete kvalitní skleník od výrobce, tak je to jedno kdy ho pořídíte, na některé modely mají z jara akci, na podzim se zabývají např.pergolami nebo zimními zahradami.Hobby skleník má nejvyšší poptávku před sezónou, tam musí být nějaký v každém... celý příspěvek >
Jaký zádový postřikovač?, 29.5.2017
Určitě solo, mám zádový membránový-spolehlivost, spousta doplňků, dostupné díly(za 6let nebylo třeba, ale jsou),jen zvažuju teleskopickou tyč.
Jakou odstředivku a drtič na mošt? Zkušenosti?, 29.5.2017
Máme kenwood šnekový, výhody má oproti odstředivému, že se tak šťáva neprovzdušňuje a zůstane déle čerstvá, navíc s asi 60-ti otáčkami je podstatně tišší a výkonově asi litr moštu za minutu.Lisujeme v něm také citróny, ananas a kombinované šťávy.V... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 28.5.2017
Bohužel na Dálném východě je kopírování součástí výroby, vynechávají letitý a zdlouhavý vývojový stupeň,iproto těm zlodějům nefandím a podbízivou cenou si získávají bezpáteřní zákazníky.Např.kdy se český podnikatel světově prosadí?A když už se to... celý příspěvek >
Dural vs.ocel, 26.5.2017
Při strojním obrábění Vám výstružník bere taky čelem, jen má více břitů a nemá takový záběr, při ručním stavitelném bere postupně bokem.Je to v pohodě, jen se toho nebát.Doporučuji právě více jak dvoubřité nástroje, protože to jde plynule, nemá snahu... celý příspěvek >
Dural vs.ocel, 26.5.2017
Pokud by se mi opravdu nepovedlo sedlovku uvolnit poklepem, tak by jsem ji uříznul a stavitelným výstružníkem odvystružil po desetinkách, jen je nevýhoda hloubka, pokud je to hlubší než cca polovina délky výstružníku, tak musí být ještě nástavec, ale... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika