Příspěvky uživatele - 45.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jód pro hnojení i desifekci, 16.6.2021
Ahoj četl jsem o účinném hnojivu které působí i sako desinfekce, původně na rajčata, okurky a papriky. Jedná se o zálivku z nepasterizovaného mléka, vody a několika kapek jódu. Ten jód tam není nijak specifikován,. Nevíte někdo co použít? Jestli... celý příspěvek >
Podzimní hnojení, 3.6.2021
To dělám, posekanou trávu dávám kolem stromů a je to znát. Lepší růst i plody. Topím dřevem a všechen popel (vychladlý) přes zimu sypu ke stromům.
Podzimní hnojení, 2.6.2021
Díky, tak snad přiměřeně bude buď malá lopatka uhelka nebo 2-3 hrsti. Mám takovou kamenitou půdu, asi bude chudá na živiny. A zjara Cererit...
Podzimní hnojení, 1.6.2021
Ahoj, chtěl bych se zeptat na podzimní hnojení jabloní, případně i meruněk, rynglí a švestek Superfosfátem a síranem draselným. Kolik gramů ke každému stromu (středně velké) a jestli zarýt, nebo je lepší zálivka? Dík Pav.
Rajčata 2021, 19.5.2021
Takovej dotaz...  Kolik sezón po sobě mohu pěstovat rajčata na stejném místě a kolik sezón pak nechat záhon ladem?
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 19.5.2021
Máte někdo zkušenosti s dezinfekcí výsadbové zeminy ozonizovanou vodou? Jak dlouho vodu ozonizovat, jaké zařízení? Dík
Čím natřít kmeny proti mravencům, 14.5.2021
Díky, našel jsem lep Forestina, tak snad, a kdyby mšice přeci jen, tak někdy v červnu MOSPILAN. Zatím to vypadá na dobrou úrodu rynglí i švestek. Studený máj, v bečkách a demijónech ráj.
Čím natřít kmeny proti mravencům, 13.5.2021
Ahojky, chtěl bych se zeptat čím natřít kmeny stromů (asi něco lepivého), aby po nich nemohli vylézat mravenci, kteří pak na listy roznášejí mšice? Listy se pak zkroutí, strom trpí, úroda malá.
Náhrada za RELDAN 22 a CALYPSO, 4.3.2021
A volil byste u Mospilanu postřik před kvetením nebo při dokvétání?
Náhrada za RELDAN 22 a CALYPSO, 4.3.2021
Ahoj, zakázali nám nejprve CALYPSO, pak i RELDAN. Nejúčinnější zbraně proti pilatce jsou fuč. Zbývá nám Sanium ultra, Karate a Mospilan. Co bude na pilatku nejúčinnější? Máte něci jiného? Pav.
Glukopur nebo Fruktóza, 11.8.2020
Tak prave jsem meril cukernatost zlutejch ryngli refraktometrem. Bx 17. Takze lze dosladit klidne i 3 kily cukru na 100l becku. I s rezervou, ze by to bylo moc.
Glukopur nebo Fruktóza, 26.7.2020
Ještě jsem zapomněl napsat, že při zakládání bečky používám kvasinky BS11. Tyto kvasinky taky zjemní výslednou chuť, možná je i výraznější vůně a každopádně hynou až když obsah alkoholu v kvasu překročí 17%. 
Glukopur nebo Fruktóza, 26.7.2020
Podle toho co tu píšete, nemá vůbec cenu doslazovat. Moje zkušenosti za několik posledních let jsou ale následující: po přidání rozvařeného cukru ve vodě asi 1,5 kg na 100l kvasu je výtěžnost cca o 20% meruňkovice vyšší 1) nejvíce škrábavá... celý příspěvek >
Glukopur nebo Fruktóza, 23.7.2020
Protože to kvasinkám není jedno a slivovica je pak ostrá a škrábe. Proto řepný cukr ne. Ovocné cukry dokážou kvasinky štěpit beze zbytku, po sacharoze zbytek je.
Glukopur nebo Fruktóza, 22.7.2020
Myslel jsem přidat do kvasu. P
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika