Příspěvky uživatele - 125.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Avokádo, 22.6.2017
A už jste někdo měli plody? Má už čtyřleté avokádo, tak jsem zvědavá, všude čtu starší diskuze jak někdo má mladý stromek, ale nikde jsem neviděla příspěvek, že by někomu plodilo :)
Hořké třešně, 13.6.2017
Dobrý den, prosím zkušenější o radu.Před několika lety jsme koupili zahradu se spoustou starých stromů.Jedním z nich je i krásná vzrostlá třešeň,která co do velikosti směle konkuruje ořešáku.Je každý rok doslova obsypaná středně velkými třešněmi,... celý příspěvek >
Ohřev kvasu olejem a teplota a bezpečnost - požár, 23.5.2017
Pozor!!  Na utajený var jsou háklivé čisté destiláty 2D,3D, a pod. Ukládá se energie a ta se během zlomku vteřiny uvolní (může rozbít baňku nebo vychrstnout z kotle-následuje výbuch, požár a vyšetřování hasičů. Kromě ucpání peckou je to jediná... celý příspěvek >
Mozaika jabloně, 7.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, zjistil jste co to bylo za nemoc? Mám na sloupovité jabloni něco podobného. Jak Vaše jabloň dopadla?
Co chybí / co žere můj javor?, 25.8.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, Prosím o pomoc. Mému javoru něco chybí nebo ho něco žere. Zajímavé přitom je, že postižené listy jsou většinou na letošních větvích, aspoň mi to tak příjde. Je na severní straně a slunce na nej svítí až tak po čtvrté hodině. Přidávám... celý příspěvek >
Pomozte identifikovat jehličnan, 19.8.2016
Taky mě to napadlo, ale máma tvrdila, že to byla thuje :)
Pomozte identifikovat jehličnan, 19.8.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o pomoc s identifikaci jehlicnanu, pravděpodobně se jedna o thuji, ale netuším jaký druh. Chci si nastudovat par informaci o tom jak bude vypadat a jakou péči potřebuje. Přivezla jsem si ho od mámy před dvěma lety a v te době byl... celý příspěvek >
Identifikace rostlin v trávníku po dosetí, 25.7.2016
Dekuji za odpoved, me jen zarazilo jak mista co byla mesice hola a pritom zavlazovana stejne jako ostatni travnik, ktery je cisty, obrasila plevelem ihned po doseti a prekryti substratem. Holt seminka plevele cekaly az odjedu a budou mit klid. Co... celý příspěvek >
Identifikace rostlin v trávníku po dosetí, 25.7.2016
Děkuji moc za odpověď, zkusím to vyplet a příští rok třeba použít herbicid. Kdybych tušil co si přivezu se substrátem, tak jsem tam nechal holá místa. Honza
Identifikace rostlin v trávníku po dosetí, 24.7.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den všem, v trávníku založeném zjara byly místy holé plochy, které se před zhruba měsícem dosely. Protože jsem odjížděl pryč, dal jsem na radu souseda a osetá místa překryl vrstvičkou substrátu. Mělo to prý zabránit vyzobávání holuby a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika