Příspěvky uživatele - 158.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zapestovat tuto rostlinu revy?, 11.1.2018
Dobře, tak líto mi to nebude :D... ale v zásadě by mě zajímalo které řešení se zdá do budoucna lepší? Jeden hlavní kmen, nebo dva? Skoro vždy jsem viděl, že se tahá réva jedním. A pokud nad tím přemýšlím je to výhodné i v rámci stabilizace, člověk... celý příspěvek >
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 19.5.2017 Obsahuje fotku
Ještě jedna fotka bílé odrůdy, jejíž název bohužel neznám. Nutno podotkout, že se celkově věnuji zejména odolným odrůdám a nepoužívám žádnou chemii. Zdraví Pavel. Ps. v našem kraji a okolí se historicky vinaří i na Hlučínsku. Také nad Paskovem... celý příspěvek >
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 19.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, respektive ahoj všem kdož pěstují révu pod Beskydama. Možná budu jeden z těch mladších, ale někdy před 7 lety to mě bylo 20 let, jsem začal experimentovat s révou. Mám cca 15 hlav na kopci v Brušperku. Místní mikroklima považuji skoro za... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika