Příspěvky uživatele - 186.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okurky nakládačky neplodí, 15.7.2019
Dobrý den, prosím, poraďte. Každý rok si pěstuji ze semínek - vždy koupených, okurky nakládačky Regína (jsou to Holmanovy okurky). Vždy jsem mívala dobrou úrodu, ale letos nakládačky vůbec neplodí. Narůstají na nich pouze jalové květy. Okurky... celý příspěvek >
Čím jsou napadená rajčata a papriky?, 8.5.2018
Dobrý den, tipuji též na herbicidy a pesticidy. 2-3 roky zpět jsem měla stejný problém, hlavně s rajčaty(kroucení listů, výskyt jakýchsi pahýlků na hlavním vrcholovém stonku, zdeformovaná poupata, sazenice téměř nekvetly, nic z nich nebylo). Jestli... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - plísni navzdory, 2.5.2018
Dobrý večer, ano,  i já děkuji za cenné poznatky - zkušenosti.  Přečetla jsem pozorně.  Nejlépe se člověk učí získávat zkušenosti hokusy-pokusy (samozřejmě i omyly).  S dovolením přidám i něco za sebe.Pěstuji z tyčkových rajčat... celý příspěvek >
Ačokča, 2.5.2018
Děkuji za rady a zkušenosti. Vysela jsem jen pár semen. Sobě (vzejdou-li) tak 2-3 rostliny (a čtu... i tak je to dost) a zbytek rozdám. 
Ačokča, 28.4.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, pěstuje zde někdo ačokču? Dostala jsem semínka, dnes je vyseji. Jaké máte zkušenosti s pěstováním a jak se o rostliny starat, aby bohatě plodily? Děkuji.
Kudrnatost listů rajčat, 22.4.2018
Dobrý den, mám letošní i jiný koupený substrát - hoštický speciální zahradnický pro rajčata a papriky. Snad ten bude v pořádku. Zásoby substrátu Agro - Penny market z dřívějška radši použiji jinam a pro jistotu řádně promíchaný.Můžete doporučit,... celý příspěvek >
Kudrnatost listů rajčat, 21.4.2018
Zapomněla jsem dopsat... Znovu jsem přesadila postižená rajčata a vyštípla  jsem pokroucený vrchol a nechala vyrazit další   nový vrcholový hlavní výhon z pod listů, který už vyrostl normálně a dál se sazenice vyvíjely už normálně.... celý příspěvek >
Kudrnatost listů rajčat, 21.4.2018
Dobrý den, problém bude pravděpodobně v použité zemině při přesazení do substrátu. Tenhle problém jsem měla pravidelně dva tři roky zpátky a letos ještě nevím, teprve budu pikýrovat (výsev teprve po Josefu). Semínka vysetá do výsevního substrátu... celý příspěvek >
Kopr, 26.7.2017
Máte pravdu, vloni se mi trochu sám od sebe, kde se vzal, tu se vzal...    objevil mezi růžemi a tam si rostl. Ale byly to asi jen 4 stvoly. Děkuju moc za radu, zkusím taky semínka rozházet všademožně. Snad se zadaří. Hodně... celý příspěvek >
Kopr, 26.7.2017
Právě, že slimáky nemám. Takže můžu vyloučit.  To by mi v případě slimáků nevyrostly ani ty koprové "ocásky"...
Kopr, 26.7.2017
Dobrý večer, prosím, poraďte. Ať dělám, co dělám-nedaří se mi už několikátý rok vypěstovat kloudný kopr (kopr Hanák, ale i jiný druh). Vždy tak maximálně vyraší "ocásky".  Zkoušela jsem sít do řádků, na plochu a jen lehce mělce... celý příspěvek >
Plody paprik, 21.7.2017
Dobrý večer, také by mě ta čerň zajímala. Vloni se mi vyskytla, coby černý proužek na pár plodech nedozrálých kapií (poté dozrály zdravé v pohodě, jak měly, ale ten tmavý proužek tam zůstal...). A letos se mi jen tak lehce objevila na pár... celý příspěvek >
Mšice na paprikách, 6.7.2017
Tabákový výluh proti mšicím (je bio a hlavně velmi účinný). Osobně vyzkoušeno nejen na paprikách, ale i na dalších rostlinách. 150g tabáku rozmícháme ve 3 litrech vody, za občasného míchání vaříme pod pokličkou nejméně 1 hodinu. Po... celý příspěvek >
Schnoucí květy papriček Habanero, 5.7.2017
Kopíruji sem osvědčené rady z webové stránky  "  Semínka-chilli.cz " Máte pravdu, mladým chilli papričkám (např. Habanero) vyštipuji první poupata.Také zálistky v paždí v dolní části rostliny.  Rostlina posílí a vytváří pěkný... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel samotářek?, 29.6.2017
Pěkně napsáno. Na terase u střechy mám také včelky samotářky a není jich málo. Mají tam pítko a jsou za to vděčné. Nikdy mi neublížily a to jim i v tom jejich hemžení kolem mě dolévám vodu do pítka, čistím pítko a zabezpečuji větvičkami, aby na ně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika