Příspěvky uživatele - 196.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čínské zelí, 22.5.2019 Obsahuje fotku
Opakovaně jsem zkoušela nasít Pekingské zelí z téhož sáčku, ale mám stejnou zkušenost jako tazatel. Nikdy mi nenarostlo to jemné klasické. Vždy jen ostnatý \"plevel\". Podle pokynů na sáčku jsem sela koncem léta. Do zimy udělalo jen přízemní růžici... celý příspěvek >
Zahradnictví Spomyšl, 11.5.2017
Konkrétní negativní zkušenost s tímto zahradnictvím má můj brácha. Odrazovala jsem ho na základě této diskuse, ale přesto si v dubnu objednal meruňku a broskvoň. Potvrzení objednávky samozřejmě dorazilo. Následně byl ještě kontaktován mailem, že... celý příspěvek >
Určení odrůdy třešně, 28.6.2015 Obsahuje fotku
Prosím o konzultaci ohledně odrůdy třešně, kterou jsem koupila před třemi roky jako Reginu na podnoži G5. Letos má první úrodu. Podnož zřejmě odpovídá, stromek zatím roste pomalu. Odrůda je to však zcela jistě jiná. Hledala jsem v pomologiích a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika