Příspěvky uživatele - 137.83

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kanadské borůvky - pěstování, 9.5.2017
Dobrý den, pěstuji s květináči dvě kanadské borůvky. Jsou cca metr vysoké. Jedna kvete a raší nové lístky a ta druhá má sice zelené větvičky, ale pupeny na nich jsou takové jakoby zaschlé, malé a stále neraší a nekvete. Můžete někdo poradit, zda... celý příspěvek >
Co s naklíčenými liliemi?, 21.10.2016
Dobrý den, objednala jsem přes eshop asi 15 lilií a všechny přišly naklíčené. Některé mají i 20cm zelenou část s lístky, některé jsou kratší a některé zřejmě před odesláním odřízli. Můžete mi poradit, co mám s takovou cibulkou udělat (zasadit tak... celý příspěvek >
Dříšťál - schnutí listů, 1.6.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, můžete mi někdo prosím poradit, proč mi najednou začaly vadnout dřišťály? Mám je vysazené 3. rok. Ty dva malé žluté jsou Tini gold a ten byl takhle špatný už od začátku. Ty vyšší žluté jsou Maria a ten poslední Orange... celý příspěvek >
Řez ostružiny, 11.10.2015
Děkuji za reakci. Nedalo mi to a dohledala jsem, o jakou odrůdu se vlastně jedná. Původně jsem z nerozvážnosti koupila 5 druhů a nakonec jsem si ponechala dva - Black Satin a Bedford Giant. Obě jsou beztrnné a opadavé. Ta které mi pouští dlouhé... celý příspěvek >
Řez ostružiny, 5.10.2015
Děkuji! Ano přesně toto jsem měla na mysli - boční výhony na letošních výhonech. Jen s tím rozdílem, že jejich špičky nejsou ani trochu zaschlé ani zdeformované. Ba naopak, mám pocit, že stále ještě rostou (mají 1-1,5 metru). Pruty jsem... celý příspěvek >
Řez ostružiny, 5.10.2015
Děkuji za odpověď! Hlavní výhon tedy zkrátím příští rok. Odplozené výhony jsem zlikvidovala o víkendu. Ale stále netuším, zda a kdy mám zkrátit ty postranní výhony? Jestli teď nebo na jaře a na kolik oček? Píšete, že květenství se vytváří na... celý příspěvek >
Řez ostružiny, 4.10.2015
Dobrý den, mám druhým rokem vysazené beztrnné ostružiny. Tento rok jsem je nechala volně růst přivázané na konstrukci. Plody byly pouze na špičkách postranních výhonů. Prosím o radu kdy, jak a jestli vůbec stříhat postranní výhony, které... celý příspěvek >
Japonský javor, 5.9.2015
Jj, o síti jsme se už bavili, ale museli bychom ji připevnit na jejich plot a do domlouvání tohoto se mi moc nechce (po poslední zkušenosti si ten hovor dokážu docela živě představit). Dali jsme kameru do oken směr zahrada, tak pokud se příště něco... celý příspěvek >
Japonský javor, 5.9.2015
Děkuji. Zkusím dohledat, ale jak jsem poslední dva roky při zakládání zahrady objížděla zahradnictví, tak mám pocit, že na tyto jsem nikde nenarazila. No, třeba budu mít štěstí
Japonský javor, 19.8.2015
Je mi jasné, že pravdu se asi nedozvím. Vím, že sníh dokože větvičky polámat, tak mě napadlo, jestli je možné, aby je polámal i silný vítr či déšť. Přijde mi, že ten javor takový "křehčí" než jiné stromky, co mám na zahradě... Zalévám poctivě,... celý příspěvek >
Japonský javor, 19.8.2015
Dobrý den, mám japonský javor Dissectum Garnet. Je to zatím malý cca 60cm vysoký stromek. Teď jsem se vrátila z dovolené a pod stromkem leželo 6 ulomených větviček (některé i silnější přímo od kmene). Je možné, aby větvičky ulámal silný vítr nebo... celý příspěvek >
Špičák Grace Star Gisela 5, 11.5.2015 Obsahuje fotku
Pánové, děkuji všem za rady. Zítra se do toho pustím. Máte pravdu, pupeny už vyrašily, ale zatím jsou tam jen listy, větvičky snad ne. Poprosím ještě o vysvětlení rozdílu mezi vřetenovitým zákrskem a štíhlým vřetenem? A stále mi není jasná ta... celý příspěvek >
Špičák Grace Star Gisela 5, 10.5.2015
Děkuji za radu! Ještě bych měla pár dotazů : 1. ten hlavní terminál poroste dál do výšky nebo se rozdvojí? Myslela jsem si, že se terminál prodlouží, ale na špičce jsou jen pupeny a nic se neděje, neroste. Takže třetí patro nemám na čem... celý příspěvek >
Špičák Grace Star Gisela 5, 8.5.2015
Dobrý den, mám začátečnický dotaz, tak se omlouvám, jestli se nevyjadřuji přesně. Minulý rok na podzim jsem zasadila špičák Grace Star na podnoži Gisela 5. Je to zákrsek a roub je cca 10 cm nad zemí. Výška "stromku" je cca 180 cm. Teď začaly... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika