Příspěvky uživatele - 16.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co Vaše réva 2017, 27.7.2017
Asi draslík. listy vypadají že je tam nějaký problém možná i bor. Pokud to není přehnojení pak bych zkusil koupit krystalon a lignohumát granulát na listovku a do konce roku ke kořenům co 14 dní. Dolů se toho dostane minimum, proto listovku. Pak... celý příspěvek >
Spon révy, 12.6.2017
Spon mám 1m a je to málo. U stolních odrůd bych dal i více např. piwi ST.Martin klidně i 1,5m okolo.Větší spon míň problémů s vzájemným proplétáním révy a na hustotě závisí i houbové choroby. Pak bych ještě připomenul že sloupky vedení jsouo vhodné k... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 10.6.2017
Máš fotky z loňska St.Martina. A jaké zkušenosti s ním máš?
Redukce výhonů, 10.6.2017
Jak si letos dopadl s tažni? Mě letos vymrzli na klasických odrůdách tažně (očka) Teď to pomalu obráží, ale zdá se že na víc jak třetině budu dělat nový kmínek. Hlavně protože na kmenu to nevyrašilo u spodního drátu a nechci zbytečně posunovat... celý příspěvek >
Zmrzla nebo ještě po raší?, 10.6.2017
Času dost. Dal bych jí ještě čas do Srpna. Osobní zkušenost.
Co Vaše réva 2017, 9.5.2017
Pokud to bylo ve vegetačním klidu, pak celkem bez problémů. Výška kmene může být klidně i pár centimetrů s tím souvisí jen ostřik dešťovou vodou, čím výš tím míň atd. jiné konsekvence. Jinak réva zvládne skoro všechno.
Proč pupeny neraší, 8.5.2017
Mám obdobný problém. Nyní je solaris z 90% vyrašen a délka je kolem 5cm s květy. Dobře jde i Neuburske, pak Muskat moravsky, ale není to výrazne az na vyjimky. Zbytek odevšud po trochách jeden dva pupeny. Duben spalil i ocka na zaloznich cipcich... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 8.5.2017
Má být plus jeden. Dejte mi vědět jak jste na tom s rašením Solaris mám už mám tak 5cm s květenstvím až na jeden ten nejlepší se ještě neprobudil. Muller jeste nic a Muskat moravsky jen castecne. Na to že v únoru to bylo živé mi příjde že vymrzli... celý příspěvek >
Jak vyrobit domácí víno v malém, 4.12.2016
Dobrý den, 1. síření moštu (zabití přírodních kvasinek) 2.bentonit (dusíkaté látky) 3.kvasinky, zákvas (cukr moštu aspoň 21stupňů jinak dodat řepný) 0. a) nemacerovat a hned lisovat bílá vína hned po odzrnění b) namacerovat... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 9.10.2016
'Četl jsem neutralizovat reakci jak u přesířeného vína po schládnutí mezi prvním a druhým pálením. Asi to byla soda.
Rajčata 2016, 22.5.2016 Obsahuje fotku
Jo a přežilo to oboje a ještě jsem přidal Mospilan na večer. 
Rajčata 2016, 22.5.2016
A co to vlastně je?
Rajčata 2016, 22.5.2016 Obsahuje fotku
Dit mi to zrali pod rukama. Tak zabijim jak to jde.
Rajčata 2016, 22.5.2016
Prosím o radu. Keříčková rajčata venku konkrétně jejich listy mi napadla housenka ci stonozka rezavé barvy nevím co to je, ale jelo to jak kobylky za den by to snědlo rostlinku:) Postríkal jsem Pirimorem a 1% roztokem síry. Nevím jestli je... celý příspěvek >
Odrůda St.Martin, 21.5.2016
A fenologie atd.?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika