Příspěvky uživatele - 135.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postřik, 8.5.2017
Nemluvě o tom, že mrzlo v celé ČR, až na ojedinělé výjimky. Na 99% meruňky očesal mráz. Jestli tazatel tvrdí, že nejnižší teplota neklesla pod 7°, znamená bez výčitek diskuzi ukončit, protože to je lež.
Jakou domácí vodárnu do RD, 8.5.2017
Řešil jsem podobnou situaci jako vy, jen s tím rozdílem, že od studny to mám 40m do domu a ze studny čerpám z hloubky 2m (mám vysokou spodní vodu). Systém bezproblémově funguje, a to tak: ve studni mám ponorné čerpadlo Sigma s výtlakem 45m... celý příspěvek >
Kvetoucí rajčata, 8.5.2017
Ne, rajčata se opylují samy. Stačí jednou dvakrát za den na rostlinu poklepat. Klidně počkejte s přemístěním, jak je libo dlouho.
Juglans regia 2017 - už máte také sklizeno?, 8.5.2017
Poraďte, jak nejjednodušeji ochránit 4 právě rašící asi 150cm špičáky ořešáku? Fungoval by třeba polystyren, vyvrtat v něm trubkou díru a opatrně to na špičáky nasunout? Obávám se, že obalení netkankou jim spíš ublíží, protože se bude dotýkat... celý příspěvek >
Mráz, 8.5.2017 Obsahuje fotku
Skvěle. Už zbývají jen právě kvetoucí jabloně a odkvetlé švestky, počítám, že u nás bude typicky tak -5°. Letos tedy opět bez jediného ovoce.
Juglans regia 2017 - už máte také sklizeno?, 7.5.2017
Výborně, i mně začíná rašit ještě druhý pozdnější ořech, takže ve středu a ve čtvrtek budeme mít sklizeno i z těch pozdnějších.
Škůdci a choroby na hrušních, 7.5.2017
Mně hrušně raší stejným způsobem, po čase se listy rozbalí. Nemyslím si, že by jim něco bylo.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika