Příspěvky uživatele - 49.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Hecht 5484 SXE za tepla velmi obtížně startuje, 21.5.2017 Obsahuje fotku
Ano, v návodu je start pěkně popsán, ale ač jsem startoval podle návodu, jak jsem psal (jen jsem si myslel, že symboly znamenají opak), teplé starty se mi nedařily. Nyní uběhla další 2 sekání. Vzduchový filtr (molitan) jsem vyčistil. Vyměnil jsem... celý příspěvek >
Sekačka Hecht 5484 SXE za tepla velmi obtížně startuje, 8.5.2017 Obsahuje fotku
Díky. V návodu je start pěkně popsán, i když místo "sytič / bez sytiče" jsou tam obrázky symbolu a snad v celém návodu k tomu není vysvětlivka, co přesně znamenají. Startuji tak, jak jste popsal. První start s pákou dole, pak ji pomalu dám... celý příspěvek >
Sekačka Hecht 5484 SXE za tepla velmi obtížně startuje, 8.5.2017
Radu se svíčkou Brisk N15C Super jsem se dočetl na tomto fóru. Ale koupil jsem ji, aniž bych se podíval na svou originální, moje chyba. Startuji podle návodu. První start bez sytiče (symbol zavřené klapky) - je krásný. Druhý start po prvním... celý příspěvek >
Sekačka Hecht 5484 SXE za tepla velmi obtížně startuje, 5.5.2017
Mám 5484 SXE s modelem motoru DYM1P64FA. Při studeném startu je to radost, ale jak poprvé vysypávám koš, mám s teplým startem taky problém. Koupil jsem dle rady svíčku Brisk N15C Super. Vyšrouboval jsem originální Torch F6RTC a chtěl dát novou Brisk,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika