Příspěvky uživatele - 226.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neudržovaná réva vinná, 27.3.2018
Důležité je, zda Vám réva u stodoly chutná, stihne dozrát a neničí ji choroby. Pokud ve všech bodech souhlasíte, tak ji rozhodně zachovejte. Setkal jsem se totiž i s tím, že si kamarád udržuje starou odolnou révu, ale ta nestíhá v jeho podmínkách... celý příspěvek >
Aku sekačka - ano nebo ne?, 1.9.2017
Souhlasím, o baterie je třeba se správně starat. Používáme již druhou sezónu Bosch Rotak 43 LI. Trávník máme cca900m2 a musíme sekat a nabíjet na 4krát v případě, že trávník necháme dva týdny růst. Sekačka má tendenci se vypínat v mechovém... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 30.8.2017
Jak máte oddělenou trávu od hlíny? Chtěl bych to podobně, ale bojím se toho, že tráva bude enormě expandovat.
Identifikace plevele v trávníku, 28.8.2017
Ale je moc dobrý, chutnejte ;)
Rezavění jehličnanů - je třeba si dělat starosti?, 30.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, na jaře jsme koupili pár stomků a před necelými 2mi měsíci jsme je nasadili. Ted se dívám a 2 z nich začínají od sředu rezivět, i když u toho převislého modřínu se mi zdá, že má pokračuje v růstu. - Viz foto Měl bych to nějak... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 24.5.2017
Trošku záleží na způsobu vedení, stanovišti, síle rostliny a jak chcete mít vysokou listovou stěnu. V každém případě bych to u révy, kterou máte 3. rokem redukoval. Počkejte, až budou jednoznačně viditelné malé hrozny a ty nejhezčí nechejte... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 9.5.2017 Obsahuje fotku
Brněnsko - Bianca už je v květu (6.5.2017) Nové sazenice Hibernalu - většina, cca 70% už má 1-3lístky. Sevar - čekám až se probudí podočka, mráz ho koncem Dubna nehezky poznamenal. Savilon, Mery - první lístky. Malverina 2-3... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 3.5.2017
Mám podobně pozitivní zkušenost. Jen mi v opěrných tyčkách přišel Oslavan trochu dražší. Navíc je nepošlou poštou, takže pro ně musím do Náměště. Napsal jsem o tom článek na blogu - odkaz pod mým profilem. Je tam i seznam materiálu co jsem použil,... celý příspěvek >
Mráz, 26.4.2017
Neřeší to z větší části v okrajových oblastech Šítův řez?
Co Vaše réva 2017, 26.4.2017
U mě to nevypadá dobře, tak 60% nově nasazených sazenic mi mráz sežehl do černa.  Myslíte, že se probudí vedlejší očka a ještě se to vzpamatuje? U Bianky dobrý, kupodivu mělo pár lístků jen černé okraje, ale dnes už po tom není ani... celý příspěvek >
Moje první jablon - řez?, 7.4.2017
Aha, ještě to vylepším - Určítě ještě jednou díky. Kolíky jsem všera kupoval, že jich budu dodělávat, at to má už všechno, co je potřeba. S pozdravem Karel
Jak se starat o broskvone, 31.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, Na podzim jsem zasadil pár stromků a mezi nimi o broskvon. Ted bych chtěl provést sestřih, který by trochu někam vedl, ale nemám s tím žádné zkušenosti. Zatím mi připadá, že vypadá dobře, ale aby se zpevnila, tak jsem se chtěl... celý příspěvek >
Merunka - jarní řez, 31.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, loni na podzim jsem zasadil merunku Early Orange. Je dost vysoká a rád bych ji držel trochu při zemi. terminál je tak 180cm vysoký. Už mi bylo řečeno, že se merunky nestříhají, ale našel jsem návody na sestřih i na ně... Mohl bych... celý příspěvek >
Hrušen první řez, 31.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych si ostříhat Hrušen Dicolor, sazenou na podzim. má dost větví, takže pokud bych zastřihl terminál a nechal 4 boční vetve nižší než terminál, tak by to mohlo být OK? Moc díky Karel
Moje první jablon - řez?, 31.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, vloni jsme zasadili první stromky a ted by je chtělo ostříhat, zahradníci mají plno a sousedi to dělají hodně od oka :) CHtěl bych se proto zeptat anm jejich první řez. Jablon - Gold Bohemia Akorát se mi to zda dost komplikované, nemá... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika