Příspěvky uživatele - 226.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zvláštní barva listů - co schází?, 1.5.2017 Obsahuje fotku
Na koncích některých větví jabloně jde barva listů do žluta, žilnatina zůstává zelená. Takto se mi jabloň chovala i v předchozích letech, nicméně rodí a neshledávám nějaký další příznak, který by víc napověděl... o co tu jde a co jabloni schází?
Mráz, 1.5.2017 Obsahuje fotku
Toto jaro je tak depresivní... vypadá to, že mrazů se zanedlouho ještě dočkáme...
Slimáci, 1.5.2017
Ale já na zahradě žádné slimáky nemám, to řešit nemusím. Na délku kolem plotu sypu asi 80m, velmi řídce, oni si to vždy spolehlivě najdou, velice je to láká. Déšť nevadí, vydrží to odhadem tak 3 týdny. Pokud je sucho, slimáci nejsou, pokud... celý příspěvek >
Slimáci, 1.5.2017
100% účinnost myslím to, že když je nasypu kolem plotu, tak se ke mně do zahrady nedostane jediný (ze sousedního zarostlého pozemku) a pod plotem ráno leží stovky mrtvolek. Bohužel, přemnožení jsou i po pár letech toho tvrdého boje (a to je občas... celý příspěvek >
Mráz, 1.5.2017
Ano, už to tu někdo zmínil, že má připravené patky pro lešenářské trubky... Taky o tom vážně uvažuji - 4 dlouhé tyče zapíchnuté do země a kolem nich omotat balicí fólii, které mám doma pořádnou roli. Nebo využít konstrukci trampolíny, kterou... celý příspěvek >
Mráz, 1.5.2017
Nerozumím, proč argumentujete rajčaty - jestli teplota klesne pod 0, pak rajče zmrzne. Přikrytí rajčat fólií způsobí udržení tepla vycházejícího ze země pod fólií kolem rajčat, proto nezmrznou. Tedy přesně to, co říkám i v případě stromů. Ad... celý příspěvek >
Slimáci, 1.5.2017
Drahá? Mně přijde řádově o několik řádu výhodnější koupit 3/4 kila Granulaxu za 160,-, který vydrží na celý rok, má 100% účinnost a zlikviduje tisíce slimáků (u nás jsou dost přemnožení), než je ručně sbírat po desítkách nebo je po desítkách lákat na... celý příspěvek >
Skrotenie prerastenej yukky, 1.5.2017
Šmarjá... Vůbec se nebojte a celý strom uřízněte, libovolně vysoko. I z malého pařízku vám vyraší několik nových výhonů. Ty nové výhony nechte nějaký rok dva zesílit, a opět seřízněte. Vždy se budou větvit a získáte tak pěknou košatou juku. Tak do... celý příspěvek >
Mráz, 1.5.2017
Jsem přesvědčen (fyzikální zákony fungují stále spolehlivě), že to efekt nemá (pod fólií je v podstatě okamžitě stejná teplota jako vně, nemá se jak udržet). Zřejmě u vás nebyl tak smrtelný mráz, strom by se zachránil stejně i bez obalení, a navíc by... celý příspěvek >
Slimák - užitečný živočich?, 1.5.2017
Co na to říct... hloupost mnohých nemá hranic. Ti pseudoekologové by měli být zakázaní. Třeba ty své přemnožené slimáky taky někdy zažijete. PS: pro hloupé pseudoekology - na slimáky nefunguje nic než správné granule. Pokud máte problém s... celý příspěvek >
Mráz, 30.4.2017
Co je to "obalená proti mrazu"? Pokud obalená koruna, tak to proti mrazu nemá vůbec žádný smysl.
Zasychani sazenic rajcat, 30.4.2017
A použila jste výsevní substrát (třeba od Agra)? Taky jsem měl problémy s obyčejným zahradnickým substrátem, sazenice rajčat vůbec nerostly a některé padly, ale s výsevním to je paráda. Naopak právě se směsí kompostu a hlíny mám nedobré zkušenosti... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika