Příspěvky uživatele - 50.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Popínavé růže na oblouku, 8.4.2018
Děkuji Vám moc za Vaše zkušenosti, Lenča.
Popínavé růže na oblouku, 7.4.2018
Kolik, prosím, vysadit popínavých růží k oblouku, který má hloubku 60 cm? A ještě, prosím, spodní části popínavých růží jsou rozrostlé nebo vyholují? Pokud vyholují, co dosazujete do spodního patra? Jižní umístění bude pro růže problém? Zakůrování... celý příspěvek >
Dusikaté vápno a Dusičnan vápenatý, 4.2.2018
Děkuji Vám za odpověď, 😃 Lenča.
Dusikaté vápno a Dusičnan vápenatý, 4.2.2018
Dobrý den, vím, že jsem tu dříve četla o použití dusíkatého vápna, dolomitického vápence atd. Ale opět zapomněla a nemohu najít... Mám skleník, který vyhnojuji každoročně chlévským hnojem (koňský a kravský), na jaře omyji nazelenalá skla octovou... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 4.2.2018
Rajčatům se venku v naší poloze moc nedaří, přesto se o to opakovaně pokouším. Spokojenost s odrůdami Tastier, Mandat, Goldkrone, Start, Tornádo, McDreamy. Nespokojení s odrůdami Rio Grande, Odeon, Malina, Herodes, Býčí, Obří, Zlatava a Kumato.... celý příspěvek >
Latnatá hortenzie, 25.8.2017
Děkuji všem za reakce. Takže na sluníčku ano, pokud budou mít dostatek vláhy. Tak to budu muset vybrat trochu jiné místo. Před kamennou zdí orientovanou na jih není nejlepší volba. A tak by se mi tam líbily. Přeji hodně potěšení z krásných paniculat.... celý příspěvek >
Latnatá hortenzie, 24.8.2017
Také jsem si koupila latnatou hortenzii - MAGICAL SWEET SUMMER a DIAMANT ROUGE. Prodejce doporučuje pěstování na sluníčku. Na jiném webu ve fóru uvádějí, že jim svědčí spíše polostín. Kde a jak prosperují Vám? Chtěla jsem je na sluníčko, ale teď... celý příspěvek >
Co připevnit na plot - ochrana proti vzrostlé trávě od souseda?, 20.7.2017
Chápu Vás. Na části pozemku mám stejný problém - prorůstání plevele. Otevřela jsem vlákno, abych našla konstruktivní radu. V čem mám ale potíž, je Váš článek a to, co vyvolal. To, že máte se sousedy dobré vztahy, vyměňujete slivovici a zeleninu a... celý příspěvek >
Zapuštění a položení sazenic paprik, 18.6.2017
Dříve jsem považovala pro papriky oporu za zbytečnou. Poté, co se mi rostliny začaly rozlamovat pod tíhou plodů, ji již za zbytečnou nepovažuji. Jednotlivé dřevěné tyčky se mi vůbec neosvědčily. Provázek mezi kolíky ani závěsné spirály... jsem ještě... celý příspěvek >
Přesazování narcisů, 28.4.2017
Některé narcisy mi po zasazení / přesazení kvetly 1. rokem, ale také až 3. rokem. Dle druhu narcisů a vlastností půdy. Už jsem to vzdala a ony vykvetly. Neosvědčil se mi polostín a blízkost nízkých keřů. Tam mi právě tvoří pouze listy bez květu.... celý příspěvek >
Teplo skleníku, 28.4.2017 Obsahuje fotku
Vypadá to dobře, na kolik vyjde takové dvoutýdenní přitápění..? Mám skleník téměř ve volném prostranství..když bylo letos v dubnu hezky teplo, vysadila jsem do skleníku rajčata a o týden později jsem neodolala a dala i papriky. Jakmile se ochladilo,... celý příspěvek >
Divoké rajče, 26.4.2017
Venku mi z rajčat bez postřiku nedozraje nic. Ale divoké rajče ano. Sázela jsem jej ven do běžného záhonu. Zapíchla kari síť a dvě laminátové tyčky. Rajče se plo po kari síti i mimo ni - taková malá zahradní "Adéla". To, co bylo na kari síti, se... celý příspěvek >
Jak zasadit jahody?, 20.4.2017
"Máte-li půdu kvalitní - kyprého a propustného profilu, můžete pro výsadbu použít černou netkanou textilií, která zabraňuje růstu plevelů a udržuje optimální půdní mikroklíma - dobrou teplotu a vlhkost. Je-li ovšem Vaše půda i po zpracování stále... celý příspěvek >
Špendlík, mirabelka či mirabolán?, 16.4.2017
Měli jsme na zahradě před 25-ti lety špendlík (žlutý plod podobný švestce),zrál v srpnu, ale málo podíl, napadený šarkou. Myrobalán roste na mezích, žlutý, červený, různé velikosti i chuti (dužnina nejde oddělit od pecky), dozrává od srpna do září.... celý příspěvek >
Jaké okrasné rostliny by neměli na zahrádce chybět? Které jsou vaše nejoblíbenější, nejkrásnější?, 12.4.2017
Při výběru kvetoucích květin bych brala všechny... ☺. Ale nejvíce mě těší ty, z jejichž květů se mohu těšit co nejdéle. O zahradu se dělíme s hryzci a hraboši, takže oceňuji výdrž sněženek, bledulí, narcisu, modroučké podléšky, čemeřice,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika