Příspěvky uživatele - 245.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je to škůdce?, 22.6.2021 Obsahuje fotku
ještě druhá strana listu
Je to škůdce?, 22.6.2021 Obsahuje fotku
Fotka se nenahrála, tak ji přikládám..
Je to škůdce?, 22.6.2021
Dcera dostala stromeček na terasu, ale asi není úplně v pořádku, nevíte někdo, co to je? Neleze to, ale dá se to setřít. 
Roundup, 3.5.2017
Dobrý den. Postříkal jsem trávník Randapem za jak dlouho mohu zaorávat. Děkuji za radu.
Výsadba již mírně olistěného stromku, 28.4.2017 Obsahuje fotku
Jak moc ostříhat. Zkrátit ty silné nebo jen "všechny zakrátit na tři očka" dle přiloženého návodu.. Předem díky..
Výsadba již mírně olistěného stromku, 26.4.2017
Dobrý den. Dnes jsem dostal objednané stromky broskvoně, mají ale již drobné listky 1-3cm. Mohu je vysadit přímo nebo je raději vsadit do kontejneru a počkat až přejdou předpovídané mrazíky. Zatím jsem namočil kořenový bal, byl suchý a listky... celý příspěvek >
Stromek nebo keř?, 18.1.2016
Nacházím se v nadmořské výšce 604 m. Trochu mi to připomíná lantanu, ale ta není mrazuvzdorná..
Co je to za keř?, 18.1.2016
Konečně se zadařilo, ale můj notebook si dělá co chce.. omlouvám se za chybu :(
Co je to za keř?, 18.1.2016 Obsahuje fotku
Nedqaří se mi přiložit fotka, zkouším to tedy znovu..
Co je to za keř?, 18.1.2016
Chodím kolem zahrádky, kde mají tento keřík - foceno dnes, kdy byl celodenní mráz. Keř je evidentně mrazuvzdorný. Pomůže mi někdo určit název keře? Díky. Anna.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika