Příspěvky uživatele - 92.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Česnek a mrazy, 4.3.2012
Dneska jsem ostříhal svou šestihlavou vinici a omrknul jsem zahradu. Česnek se dere krásně ze země, výhonky mají do jednoho centimetru. Mrazy tedy bez problému přežil a raší stejně jako každý rok na začátku března. Do země šel v půli října.
Kde seženu medvědí česnek?, 27.2.2012
...anebo v Žermanicích v plízkosti řeky Lučiny..., případně v Karviné v parku Boženy Němcové...
Stavba udírny s grilem svépomocí, 27.2.2012
Pokud budou oblouky stejné, tak určitě stačí jedna polystyrenová šablona. Šablonu udělejte trošičku nižší a oblouk podložte například deskou a dřevěnými klínkami. Po vyzdění a vyzrání malty vytlučete klínky a šablona se vám uvolní.
Česnek a mrazy, 26.2.2012
Já sázel v říjnu a nať ještě nikde... To jen pro zaryté zastánce výsadby v prosinci mezi prvníma vločkama sněhu. Třeba uschla, nebo zmrzla... ale já si to nemyslím
Kolik soli na lák na uzené?, 25.2.2012
...a hlavně, vypadá to Vaše uzené velmi dobře...
Kolik soli na lák na uzené?, 25.2.2012
Mě totok čeká zítra, naloženo 30 kg v masu (15dnů) a 6kg masy na kolobásy (3 dny). Maso bych rád nechal ještě týden, ale nemám čas příští týden vyudit. Venku se otepluje a 14 dnů navíc - to nebudu riskovat...
Jakou atraktivní švestku pro děti, 23.2.2012
Ano, mám stejný názor. Když už pěstovat tyto upravné plodiny, tak třeba pro účely příměsi palivových směsí. Na jídlo NE!
Kolik soli na lák na uzené?, 23.2.2012
Extrémní přístup má můj tchán. Bydlí v paneláku a kvas švestek a naložené bůčky na uzení nakládá pouze do tlustostěných igelitových pytlů. Kdybych to nevěděl, tak bych to nepoznal. Berte pouze jako informaci...
Meruňka Bergeron a mráz -24, 23.2.2012
Počkejte měsíc a uvidíte. Spíše bych řekl, že meruňka uschla. Na podzim bylo velmi, velmi sucho, do toho holomrazy... Starší stromy to odnesly pravděpodobně na květních pupenech, stromky podzimní výsadby možná uschly...
Myslíte, že nedávný mráz mohl poškodit květní pupeny meruněk?, 22.2.2012
U mých meruněk je vidět taky lehká deformace květních pupenu, nicméně po rozdělání pupenu nehtem vypadá na první pohled normálně. Za 14 dní bude jasněji, za měsíc už budeme mít jasno.
Stavba udírny s grilem svépomocí, 18.2.2012
Spád kouřovodu 7cm na bm je v pohodě. Zaizolovat můžeš třeba dvouplášťovým kouřovodem (alá nerezové komíny). Pravdou je, že to asi bude vypadat industriálně, ale funkčnost v tomto případě je asi důležitější. Případně kouřovad "zazdít" do tunelu, ten... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 17.2.2012
Teda, pěkná frajeřina... Celá konstrukce by měla být funkční, možná bych upravil postavení udírny vs ohniště, jelikož kolena kouřovodu (ve skoro vodorovné poloze) dosti omezují tah, což se může jevit jako problém. Kouřovod bude nutné zaizolovat a jak... celý příspěvek >
Meruňky Pincot a Kioto, 14.2.2012
Kromě Pincotu a Kiota mám ještě velký krásný Veecot, Bergeron a Kompaktu. Zatím jednoznačně vede Pincot a Veecot (loni snad 40kg meruněk). I když ostravsko nepatří mezi meruňkářské bašty, nic extra pro ně nedělám. Asi zásadní je výběr stanoviště... celý příspěvek >
Meruňky Pincot a Kioto, 13.2.2012
Pouze proti monilii v době květu. A čím? No přece tím, co mi doporučí v zahradnictví
Meruňky Pincot a Kioto, 13.2.2012 Obsahuje fotku
Teď už v klidu zase tak nejsem, o víkendu bylo u nás -23°C po oba dny ráno, což je na prd. Uvidíme. Připojuji ochutnávku Pincotu z loňské sezóny.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika