Příspěvky uživatele - 29.160

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odborníci na kvasy - použití drtiče pro rozmělnění meruněk, 14.7.2017
Zdravím, kvasy z různého ovoce zakládám již zhruba 20 let. Vždy jsem pro rozmělnění používal S sekáček. Bohužel je to poměrně pracné a při malých plodech i zdlouhavé. Mám drtič domácí výroby - el. motor s jedním nožem na jádrové a jedním na... celý příspěvek >
Broskvoň Inka, 27.6.2017
Já si ji vysadil loni na jaře, oproti stejně staré Cresthaven a Redhavem má menší přírustky.
TopTaste shodila všechny listy, 27.6.2017 Obsahuje fotku
Vyfotil jsem dva dosud držící listy z obou stran. Na kmínku se objevil klejotok.
Bujně rostoucí Haganta, 27.6.2017
Díky pane Miloši, letorosty zakrátím o 1/3 na vnější list. Terminál sesadím o polovinu od posledního rozvětvení, utíká zbytku stromu a posílí se růst druhého a třetího patra. Má někdo jiné návrhy střihu?
TopTaste shodila všechny listy, 27.6.2017
Použil jsem Wuxal Kombi MG cca 40ml na 12l vody. Na Wangenheimově mám pouze tento stromek, jinak Mirobalán. Sad je na Kyjovsku. Se stromkem je nejspíš ámen nebo lze nějak zachránit?
Hrušen neprospíva - poraďte, 26.6.2017
Než jen čekat do podzimu na pomoc shůry a pak ji vyhodit na kompost, vytáhl bych stromek, zastříhl kořeny, ponořil na den do vody, znovu zasadil a radikálně ořezal. Já jsem podobně předloni zachránil skomírající hrušku také. Sice to bylo o nějaký... celý příspěvek >
Bujně rostoucí Haganta, 26.6.2017 Obsahuje fotku
Zdravím, provádíte letní střih i u slivoní? Zrovna u Haganty se bez něj asi neobejdu - nechci mít metr a půl dlouhé metle s rozvětvením na konci. Roste před očima i v tomto suchu. Nebo doporučíte raději ohýbání větví a zakrácení jen terminálu? DSR na... celý příspěvek >
TopTaste shodila všechny listy, 26.6.2017 Obsahuje fotku
Zdravím, při dnešní návštěvě sadu jsem se zhrozil u TopTaste na Wagenheimově. Byla nasazená na podzim 2015 a měla se pěkně k světu. Ale během posledního týdne úplně shodila listy. Naposledy jsem stříkal všechny slivoně 10.6. Reldan (1.vlna obaleč)... celý příspěvek >
Škůdci a choroby na hrušních, 4.5.2017 Obsahuje fotku
Stejné poškození listů tady řeší více lidí. Já mám poškozeny skoro všechny hrušně.
Hruska - problem, 4.5.2017
Podívejte se do tohoto vlákna.
Kvitnú jablone, 4.5.2017 Obsahuje fotku
Po chladnějším období naplno rozkvetly i Goldeny, Jonagold, Karmína...
Škůdci a choroby na hrušních, 24.4.2017
Bylo to tam už před pátečním mrazem.
Mráz, 23.4.2017
Já bydlím taky na Slovácku, je to místo od místa. Kiwi to u nás odskákalo hodně. V sadě zmrzl nově vysazený kaštanovník, na meruňkách a slivoních jsem našel pár sežehlých listů, ale plůdky jsou zelené. No uvidíme.
Hruška choroba, 23.4.2017
Zdravím, nejde o stejné poškození jako u mne? Mrkněte na příspěvek "Škůdci a choroby na hrušních".
Kdy začíná plodit?, 23.4.2017
Poranění bych viděl na křoviňák. Mně Durancie na Mirobalánu začaly plodit snad až po osmi letech.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika