Příspěvky uživatele - 239.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyrážka na spodním listu papriky, 23.4.2017
Je to reakce na přemokření, paprice to nevadí a poroste bez problémů dál.
Přeseknutí kořene třešně - zvládne to?, 22.4.2017
Ehm... já staré třešni odstranil asi 3 takové (spíš slabší), a pošla. 20 cm kořen? Snad ne... vy takový někdy viděla?
Posezení pod třešní, 22.4.2017
Nesouhlasím. Pod tou třešní jsem strávil nepočítaně hodin s učením se do školy. Ani oblečení, ani učebnice a sešity zalepené nebyly.
Posezení pod třešní, 22.4.2017
Co si vpomínám jako dítě, měli jsme posezení pod třešní a nic lepkavého nebylo. Pouze pár týdnů po odkvětu postupně poseté malými opadanými kvítky a plůdky. Lepkavé až od popadaných přezrálých třešní.
Mráz, 22.4.2017
Škoda, že pro mě žádná předpověď nemá smysl. Jsem v menším dolíku u Brna ve 400mnm, takže u nás může být klidně i více než 5° míň než říká předpověď, dané výškou i podle toho, jestli se zrovna nahrne studený vzduch z okolí. Ale s oblibou používám web... celý příspěvek >
Položivé nově vysazené stromky, 22.4.2017
Zatím jen neochotně uvažuji, zatím se ptám, o jak pomalejší bude zapěstovat nový stromek než jeho náhrada (pokud opravdu v korunce nezačne rašit.) Přijde mi už docela pozdě v tuto dobu sázet stromky, jednak nebude takový výběr, a navíc by asi... celý příspěvek >
Položivé nově vysazené stromky, 22.4.2017
Samozřejmě, že to zkusím, teď nemá cenu se stromky nic dělat, až případně na podzim. Budu doufat, že nový výhon bude mít přírůstek alespoň metr, pak asi bude mít smysl stromek ponechat, protože další rok by se měl takový stromek chovat lépe (bujněji)... celý příspěvek >
Položivé nově vysazené stromky, 21.4.2017
Díky, tak nějak jsem myslel. Nicméně jak dlouho bude trvat vytvořit nový kmínek takový, jaký byl původně? Rok, dva, tři? Právě toho se obávám, že růst není takový, jako má stromek ze školky (jak oni to dělají?), a že pro mě bude výrazně rychlejší,... celý příspěvek >
Položivé nově vysazené stromky, 21.4.2017
Jednoduše raší pár (asi spících) pupenů dole na kmínku, ve spodní polovině, a samozřejmě že nad místem štěpování. Jde mi jen o to, zda se vydat tímto směrem a nebude to příliš zdlouhavé oproti zasazení nového stromku na podzim. Na druhou stranu už... celý příspěvek >
Položivé nově vysazené stromky, 21.4.2017
Letos jsem podnikl divoké sázení na podzim koupených stromků, přes zimu jsem je měl v záhonu a na přelomu února/března sázel. Několik stromků, konkrétně 2 meruňky, broskvoň, slivoň a třešeň, zřejmě více vymrzly (nebo se více poškodily kořeny, těžko... celý příspěvek >
Žluté jablko II, 16.1.2013 Obsahuje fotku
Ladsberská reneta mě taky napadla, ale ještě přidám pro porovnání Krasokvět žlutý z atlasu od Kamenického a Kohouta.
Seminka s vlastni zahradky, 16.1.2013 Obsahuje fotku
Prodejci to neradi slyší, ale vlastní semínka je možné na zahrádce vypěstovat u mnoha druhů zeleniny úplně bez problémů. Ne vždy se všechno musí podařit, ale pokud z takových semínek úrody prokazatelně máte,  tak argumentování degenerací a tím... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika