Příspěvky uživatele - 121.156

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 18.4.2017 Obsahuje fotku
2. POKRAčOVANIE: Na 3. pokus som použil klasický plech na pečenie, takisto 2 cm keramzitu + namočené pláta agro-vaty. Všetky úkony a veci boli urobené ako v oboch predchádzjúcich prípadoch. Bolo to urobené 20.3.2017. Pripojené foto je urobené tak... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 18.4.2017 Obsahuje fotku
Ešte jeden obrázok k pokusu č. 2. Miro
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 18.4.2017 Obsahuje fotku
POKRAčOVANIE >>> V 2. prípade som použil hliníkový plech na pečenie, takisto 2 cm keramzitu + namočené pláta agro-vaty. Všetky úkony a veci boliurobené ako v 1. prípade. Bolo to urobené cca 5 dní po 1. pokuse. Pripojené foto je urobené tak... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 18.4.2017 Obsahuje fotku
Všetky 3 obrázky sú k príspevku - aj 2 predchádzajúce. Sorry zabudol som sa podpísať >>>> Miro!!! 
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 18.4.2017 Obsahuje fotku
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 18.4.2017 Obsahuje fotku
Dobrý večer, chcem sa podeliť so skúsenosťami s mojim pokusom o zakorenenie viničových odrezkov v agro-vate. Vatu som si zohnal od p. Milana, pláty o hrúbke 7 a 10 cm. Narezal som ich na potrebné veľkosti, v celosti hodil do vane, kde som ich... celý příspěvek >
Pestovanie Logangerry, 18.4.2017
K panovi (host - xxx.xxx.213.107-11.4.2017 11:56) len toľko, že pred cca 15 rokmi v sme mali aj Tayberry, ale moc sa mi to nepozdávalo - je to STRAŠNE pichľavý kríženec, manipulácia + oberanie snáď len vo zváračských rukavicia!!! Preto som bol... celý příspěvek >
Pestovanie Logangerry, 18.4.2017
Ďakujem p.Hlavatý za príspevok. Pozeral som samozrejme aj Google ale články popisujú vždy to isté - čo aj na Vašich obrázkoch - čo to je, kto to vyšlachtil, akých ma rodičov... ale nie ako to ostrihať. Čo som našiel tak všetci napísali to isté -... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika