Příspěvky uživatele - 208.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
I toto je Mountfield tak jsem dopadl já, 22.2.2008
Prolezte internet... e-shopů je plná síť...
Zahradnické nůžky Fiskars - nic moc, 21.1.2008
Mám už několik let obyčejné jednobřité Fiskars typ 9613 které jsou na Zelené zahradě.cz k mání za 255,- Kč a naprostá spokojenost... pravdou je, že díky jen jednomu břitu se jaksi nemohou břity od sebe rozevírat... :-) Po těch letech ne zrovna... celý příspěvek >
Husqvarna 395 XP - plagiát, 8.12.2007
Zdravím všechny. Snad všichni už alespoň jednou slyšeli o plagiátu této pily... když jsem ji viděl, řekl bych, že alespoň trochu poučený člověk by si ji s originálem neměl splést už kvůli barvě, která nemá s originální oranžovou mnoho společného...... celý příspěvek >
Kmitací pila, 29.11.2007
Občas potřebuji pro odříznutí např. kusu skeletu auta tento typ nářadí (tam kde se nedá použít flexa)... pro moje občasné použití se mi profi stroje zdály celkem drahé (např. PSE 1200). Takže jsem nakonec po celkem dobrých referencích od známého... celý příspěvek >
chirurgická pila - tuhle snad raději ne, 26.11.2007
myslím že viem aj reťaz nasadit...   budu muset asi vyrazit k Bédovi, co že to tam má za zázračné pily které jsou sice málem nejlepší na trhu ale není o ně takový záujem tak je před lidmi schovává... ...za ten podpis se samozřejmě... celý příspěvek >
chirurgická pila - tuhle snad raději ne, 25.11.2007
pro Milana - host - xxx.xxx.186.102  : Vy budete asi velký odborník... ..mohl byste prosím uvést, který že typ prořezávací "profi" pily z provenience této zázračné značky máte konkrétně na mysli..??? Pokud je mi známo tak Béda nabízí od... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika