Příspěvky uživatele - 37.172

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování Pincotu na trnku, 15.3.2018
Tak jsem v úterý zkusil 2x naroubovat podnož trnky meruňkou Pincotem, má to šanci se uchytit, nebo to bylo ještě brzy? Pokud ano tak kdy je optimální doba?
-1 Celsia v noci zde hlásí - přežijí meruňky dnešní noc?, 9.5.2017
Minulé mrazy jsem topil v zahradním krbu / zlé jazyky tvrdí že to je krematorium - jak je velký :o)  /a odskákal to jen Pincot. Bergeron, Leskora,Harogem, Citronka,Kioto - ok Plody jsou již teď velikosti bobulí hroznů, tak se ptám, zda... celý příspěvek >
Mráz, 18.4.2017
Tak jsem dnes stromky postříkal boraxem, ve čvrtek to asi zopakuji a budu se modlit, že to pomůže. Jaká je zkušenost? Borax udrží plůdky - květy do -4 C nebo i víc?
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 2.3.2017
1.Kuprikol 2.Sulka 3.Sylit 65 4.Horizont 5.Borax 6.výluh z česneku 7.něco jiného
Odchází do věčných lovištˇ?, 19.9.2016
Tak šla včera ven, totálně KO, budiž ji země lehká, své odrodila 
Postřik broskvoní proti kadeřavosti, 22.2.2016
já už stříkal podruhé :p)
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 9.2.2016
Lísce už se nalívají pupeny a broskvoním začínají taky, tak jsem to dnes preventivě stříkl Championem, vloni jsem stříkal a asi pozdě, protože kadeřavost byla, tak to snad letos trefím, za tyden dva dle počasí dám Horizont a nebo Sylit. Letos na... celý příspěvek >
Čím zavlažujete trávník?, 1.6.2009
Přes 100 kubíků týdně
Zapojení tlakového ponorného čerpadla a ventilu, 1.6.2009
Zpětnou klapku bych dal hned za čerpadlo. O jaký spínač se jedná?
Setí tůjí, 1.4.2009
Všechny zdravím. Koupil jsem si semínka tůjí a chci se zeptat, jestli se setím máte nějaké zkušenosti nebo jak rychle tůje roste. Díky
radikální řez Tůjí, 26.3.2009
Tak to je dobrá zpráva, pahýly můžu zkrátit na 20 cm a pak hned zamazat.
radikální řez Tůjí, 25.3.2009
Konečně povzbudivá reakce!!! Tůje teď asi potřebují hodně optimizmu. Jinak mě napadlo, jestli bych neměl alepoň něčím zapatlat ty rány.
Rododendron žloutne, 24.3.2009 Obsahuje fotku
Mám podobný problém viz. foto.
Libavka - Gaultheria procumbens, 24.3.2009
Báječná pochoutka!!! S chutí zubní pasty.
radikální řez Tůjí, 24.3.2009 Obsahuje fotku
Dnes jsem ořezal tůje rozklesnuté sněhem. Nezbylo na nich nic zeleného. Myslíte že obrazí?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika