Příspěvky uživatele - 212.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mráz, 18.4.2017 Obsahuje fotku
Aspoň pokus
Mráz - malé plůdky meruněk, 17.4.2014
A bonus na závěr - ve foliovníku zmrzla i 4 malá rajčátka, která se tam nějak vysemenila z loňska. Ještě že tam nic jinýho nebylo.
Mráz - malé plůdky meruněk, 17.4.2014
Mělník - dnešní mráz nás obral o 3 druhy meruněk a dokonale spálil kvetoucí ořech. Brambory sebral taky. Přesně jako před 3 lety. Kruci...
Choroba pryšce, 20.1.2013 Obsahuje fotku
Zdravím a prosím o objasnění. Pryšec mám cca 15 let, je vysoký asi 2 m, spokojeně si žil v obýváku za televizí, v teple, protože za ním jsou stoupačky, zalévaný je málo, spíš 1 x za 14 dní. Teď jsem se ho úplně lekla a mám pocit, že mu už není pomoci... celý příspěvek >
Druh meruňky, 20.8.2012
Velmi děkuji, možná se jedná o tu Bohutickou odrůdu - přesně, jak se píše v posudku. Jen tedy to místo pěstování, nejsme z bohutického, ale z mělnického regionu. Všichni, komu jsme meruňky dali ochutnat,  o nich říkají, že jsou vynikající,... celý příspěvek >
Druh meruňky, 11.8.2012 Obsahuje fotku
a foto stromu
Druh meruňky, 11.8.2012 Obsahuje fotku
ještě foto rozpůlené meruňky
Druh meruňky, 11.8.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, prosím o pomoc s určením druhu meruňky. Jedná se velmi starý strom, plody jsou spíš menší, zrát začínají začátkem srpna. Díky.
Mšice na kopru a špenátu, 10.6.2012
Myslím, že byla :-) Mám více druhů kopretin a pouze řimbaba (Tanacetum Coccineum) mšice nemá. Ostatní (Leucanthemum Maximum) mšice měli na všech keřících. S řimbabou jsou na jednom záhonu,  mezi nimi jsou růže a ty mšice měly také. Zde o... celý příspěvek >
Likvidace krtků, hryzců aj, 10.6.2012
Naše zahrada sousedí se 2 pozemky. Oba sousedi na pozemcích mají trvale pobíhající psi, my jediní psa nemáme. Připadá mi, že krtkům vadí ti čoklové, protože sousedi nemají jedinou krtinu, zatímco my neustále. Asi je cítí a bojí se rýt :-) Několi... celý příspěvek >
Letničky, 10.6.2012
Měsíčkům, heřmánku a slunečnicím nechám prostor pro vysemenění, ale třeba afrikány, astry, cínie, hrachor, černuchu, len, krásenky, okrasné tykvičky a fazole, chrpy letničky, kopr, vše usuším a na jaře vyseju, podle toho, kam potřebuju já :-)... celý příspěvek >
Mšice na kopru a špenátu, 9.6.2012
Ale mšice mi okupují několik keřů kopretin každým rokem, mají rády mladá poupátka kopretin a později i květy, jsou tam mrchy jak doma a mravenci je v tom podporují...  
Mšice na kopru a špenátu, 9.6.2012
Souhlasím s Vámi, Karate na ně. Letos je jich opět hodně. Ničí všechno, včera jsem "osvobozovala" napadená poupata růží a kopretin. Na nich ale zkouším jinou metodu -  ručně rozmačkat toaleťákem a pak smít prudkým proudem vody.
Loni zmrzlý ořešák, 6.6.2012
Prosím zkušené o objasnění. Loni při květnových mrazících nám pomrzl kvetoucí ořešák a to tak, že nebyl jeden jediný plod. Ale letos strom nekvetl, přitom ho mrazy nezasáhly, nechápeme to. Jedna známá říká, že jestliže ořešák zmrzne v květu, tak... celý příspěvek >
Převislá pelargonie - choroba?, 13.5.2012 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Tříletá pelargonie přichází od spoda o listy, postupně jsou zohaveny, viz. foto. Žádní škůdci vidět nejsou a na netu podobnou věc nemůžu najít vyobrazenou. Netušíte, čím to může být? Děkuji moc.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika