Příspěvky uživatele - 128.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvitnú jablone, 17.4.2017
Krásné nejen jabloně, ale i vzorně upravená zahrádka.
Jetel v trávníku, 15.11.2016
Z trávníku kolem bazénu se stalo více méně jeteliště a když to celé kvetlo, tak tak bylo spousta včel, jen se to jimi vlnilo. Co je divného na tom, že si do toho malé děti, naprosto zaujaté vodou a hraním sednou nebo šlápnou bosky? Samozřejmě je to... celý příspěvek >
Co s vyhrabanou trávou?, 14.11.2016
Jejda, no nazdar. Hned zítra dám to listí pryč. Někde jsem četla, že se to listí během zimy rozloží a pohnojí zem kolem stromků. A že to bude taková izolace u nově zasazených stromečků. Ale myšákům hotel dělat nechci, to tedy ne.
Co s vyhrabanou trávou?, 14.11.2016
Je to asi trapný dotaz, ale snad pochopíte amatéra. Dnes jsem se pustila do vyhrabávání trávy vertikutátorem a nevím jestli ještě můžu tu trávu nějak využít? Kompost nemáme. Můžu ji dát na poryté záhony, že by je jako pohnojila?... celý příspěvek >
Jetel v trávníku, 14.11.2016
Děkuji. Na jaře se pustím do války s jetelem.
Jetel v trávníku, 8.11.2016
Super, děkuji. Koupím ten Bofix. Takže postříkat to na jaře, potom dosít trávu a v létě zase postříkat a dosít? Gumové sandály jsme letos zkoušeli, bohužel všechny děti mají do 5 let a zapomínali na ně. Nebo si sedaly rovnou na trávu (na jetel) a... celý příspěvek >
Jetel v trávníku, 8.11.2016
Dobrý den, můžete mi poradit, jak se zbavit jetele v trávníku? Rozlezl se nám kolem bazénu, když kvete je na něm hodně včel a několik dětí i dospělých dostalo žihadlo, někteří opakovaně. Zkusila jsem ho před časem vyhrabat vertikutátorem,... celý příspěvek >
Muškáty kvetou ale nerostou, 3.9.2016
Na jaře jsem si koupila moc pěkné sazenice vzpřímených muškátů a celé léto velmi bohatě kvetou. Ale nepřirůstají jim skoro žádné listy a ty které měly tak jsou stále malé - asi jako padesátikoruna. Listů je hodně málo a hustě natlačené u sebe.... celý příspěvek >
Mochna, 20.7.2016
Dobré a děkuji. Zkusím tedy nějakým způsobem pořídit větvičku a zapíchnout do skleníku. Akorát mi není jasná jedna věc. Když jsme před loni ten barák pořídili, ta mochna kvetla velmi slušně. Loni už jen pár květů a letos po tom velkém ostříhání - jen... celý příspěvek >
Mochna, 19.7.2016
Rád bych se poradil co s mochnou, takový ten žlutě kvetoucí keřík. Je už starý, vysoký asi tak 1,5 metru a měl jen pár květů, tak jsem ho na jaře seříznul. Asi 30 cm nad zemí. Napřed dlouho nic, už jsem si myslel, že je po něm. Ale pak začaly růst... celý příspěvek >
Mochna, 19.7.2016
No tak to jsem to tedy pohnojil... Díky!!
Jak daleko od sebe nasázet maliny a ostružiny?, 19.7.2016
Děkuji všem :-)        Na tu ostružinu se tedy budeme muset lépe připravit, když má tak dlouhé šlahouny. 
Jak daleko od sebe nasázet maliny a ostružiny?, 18.7.2016
Ale no tak...   Poraďte mi prosím... Ráda bych tam dala těch sazenic co nejvíc, ale mám obyvy, že až se to rozroste, tak nepoznám který výhon je jednou plodící a který dvakrát. Jaký mám mezi nimi nechat rozestup, stačí metr?  ... celý příspěvek >
Mochna, 18.7.2016
Rád bych se poradil co s mochnou, takový ten žlutě kvetoucí keřík. Je už starý, vysoký asi tak 1,5 metru a měl jen pár květů, tak jsem ho na jaře seříznul. Asi 30 cm nad zemí. Napřed dlouho nic, už jsem si myslel, že je po něm. Ale pak začaly růst... celý příspěvek >
Můžu ještě ostříhat šeřík?, 16.7.2016
ráda bych se zeptala, jestli teď v červenci ještě můžu ostříhat šeřík - a bude zase na jaře kvést?   Správně se má stříhat po odkvětu v květnu, že? Děkuji    M.A. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika