Příspěvky uživatele - 225.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mráz, 17.4.2017
Vysočina, okres Havlíčkův Brod, cca 500 m n.m. Ráno 4 °C, prší. Naštěstí mi kvete jenom třešeň a začínají broskve. Jabloně, švestky i hrušky mají ještě do květi daleko. Večer to nastříkám Kuprikolem a broskve zabalím. Tak uvidíme jak to... celý příspěvek >
Odmagnetovaný magnet v alternátoru, 25.1.2017
Curieova teplota pro ferity je okolo 600°C, jestli takovou teplotu dokáže horkovzdušná pistole, tak to možné je. Libor
Pozor Kavapo a Slepicar.cz jsou ta sama firma, 4.1.2017
Pro všechny kdo už mají své zkušenosti s kavapem je toto varování! Dvě společnosti ale v rejstříku jedna a tatáž osoba 😄😄😄
Natírání kmenu vápnem, 24.2.2016
Osobně jsem používal obyčejný vápenný hydrát ze stavebnin, ale trvanlivost nátěru byla špatná. Zkoušel jsem i malířský nátěr, ale nebylo to o mnoho lepší. Před zimou jsem letos použil vápenný nátěr (nechci dělat reklamu výrobci), a přilnavost... celý příspěvek >
Zlodějina Kavapo, 5.12.2015
Oni nejsou z Prahy. Jsou ze Zadního Pole u Těšenova okr. Pelhřimov. V Praze mají jen registrovanou živnost jako většina zlodějů v této republice. Na Praze jedna je totiž moc kontrol finančního úřadu nečeká!
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika