Příspěvky uživatele - 242.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hruska Konferencia, 19.4.2017
No uz som to skratil.
Vychovy rez slivky, 19.4.2017
Dakujem za radu :) Takze to mam zostrihnut na spiciak teda hej?
Hruska Konferencia, 16.4.2017 Obsahuje fotku
Teraz na jar som zasadil tuto hrusku Konferenciu, je postacujuci takyto jej povysadbovy rez? alebo to mam este viac skratit?
Hruska Alfa, 16.4.2017 Obsahuje fotku
Zdravim. Minulu jar 2016 som zasadil tuto hrusku a ostrihal. Viete mi poradit ako mam dalej postupovat s jej rezom? Vdaka za rady.
Vychovy rez slivky, 16.4.2017 Obsahuje fotku
Zdravim. Tuto slivku Jojo som vysadil teraz na jar, ostrihal som ju spravne?
Rez jablone, 16.4.2017
No mozno ma menej lebo neviem presne kedy som ho uz sadil. No musim uznat ze tie vase stromy su fakt pekne.
Rez jablone, 16.4.2017
Dakujem. A pri skracovani tych spodnych konarov o jednu tretinu mam strihat na vonkajsi pucik? (Lobo)  Ake hnojivo doporucujete pouzivat? Ja zvyknem pouzivat Cererit.
Rez jablone, 16.4.2017 Obsahuje fotku
Dakujem Vam za radu, zvolím moznost dva spravim z toho spiciak teda. Pan Hlavaty ak by ste boli taky dobry tak by som vas chcel este poprosit o pomoc s rezom este dvoch stromkov pri ktorych tiez neviem ako spravne postupovat. Prvy stromcek... celý příspěvek >
Rez jablone, 16.4.2017 Obsahuje fotku
Zdravím. Prosim poradte mi ako mam ostrihat tuto jablon. Je to odroda Rajka podpnik M26 a zasadil som ju minuly rok na jar 2016. Minulu jar som ju po vysadeni ostrihal ale zda sa mi ze rastie dost malo. Vdaka za rady.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika