Příspěvky uživatele - 234.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Potřebuji tip na dobrou švestku, 28.12.2023
To musíte v lete ak neprší Presentu na St.Juliene dosť často zalievať.
Jaké odrůdy ovocných stromů?, 7.9.2023
Aké odrody čerešní pestujete v chladnejších oblastiach?
Kterou odrůdu jahod už nechcete ani vidět?, 30.8.2021
O odrode jahody Figaro som ešte nepočul. Nemali ste na mysli odrodu jahody Florence? Alebo je Figaro nejaká nová odroda jahôd?
Top ten = deset nejlepších, 10.5.2020
Ďakujem za odpoveď.      Jaromír
Nové odrody jabloni, 8.9.2019
Pán Morvai: Len doplnenie - KARNEOL je potomkom odrôd Golden Delicious x Gloster. RODONIT má materskú odrodu tiež Golden Delicious, otcovská je neznáma. IH
Travník, 8.9.2019
Nie som expert na trávnik, ale myslím si, že vertikutácia by teraz vhodná nebola - aj vzhľadom na krátky čas od výsadby. Ja mám trávnik pod stromami v sade, vertikutáciu som na ňom nikdy nerobil a vyzerá celkom dobre (ak chcete, môžete si pozrieť... celý příspěvek >
Úroda meruněk 2019, 12.7.2019 Obsahuje fotku
TomNR, Marek-TT: Našťastie sa nič vážne nestalo, túto Veľkopavlovickú som sa rozhodol vykopať už pred 2-3 mesiacmi, dostala jednak šárku od vedľa stojacej slivky, a potom... s odbytom marhúľ je u nás problém, v rodine ich čerstvé nikto nemá rád na... celý příspěvek >
Z ceho udelat visnovku, 22.6.2019
Z mojej skúsenosti: súhlasím s PP že vodka je zrejme na tento účel najvhodnejšia. Ide totiž o to, aby výsledný produkt chutil a voňal po višniach. Preto nie je žiadúce, aby použitá pálenka mala svoju výraznú arómu. Vhodné sú okrem vodky aj jablkovica... celý příspěvek >
Poškozené rašící listy, 23.4.2019
Klasterosporióza je jednou z možností, aj keď takto skoro na jar určite nebýva obvyklá. Ale po minuloročnom počasím uletenom roku a miernej zime je možné všetko... Poškodenie Sulkou to nebude, iné postreky neboli, žravý škodca to tiež nie je. Hubová... celý příspěvek >
Čierňavka slivková - Tmavka švestková - Eurytoma Schreineri, 23.4.2019
Na termínoch sa pracuje... IH
Housenky babočky kopřivové, 4.3.2019 Obsahuje fotku
Berbucha: Ešte malá poznámka k tomu "domácímu úkolu" a konkrétne k Vášmu striktnému tvrdeniu že "chlupaté housenky ptáci nežerou". Na foto 1 je druh vtáka ktorý síce nie je z našich končín, ale vyššieuvedené tvrdenie určite nerešpektuje. Na foto 2 je... celý příspěvek >
Strom s plody bez nutnosti česání, 4.3.2019
Tá oskoruša nie je zlý nápad - najbližích 10-15 rokov nebude najmenšia nutnosť česať plody... IH
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 4.3.2019 Obsahuje fotku
Mateou: No, to Ste teda popustili uzdu svojej intuícii príliš... Osekali Ste to oveľa viac ako bolo treba. Mali Ste sa riadiť zásadou "dvakrát měř, jednou řež". Porovnajte si schému zelenou na foto 1 (stromček po Vašom reze) a na foto 2 (to čo som... celý příspěvek >
Zimní zelí vypadá na sklizeň, 24.8.2018
Ja uz mam tiez dost velke hlavky neskorej kapusty, letnej sa velmi nedarilo, na nej bola invazia vosiek, molice aj mlynarik kapustovy plus sucho v jari. Pritom obidve boli naraz vysadzane priesady
Jak provest vysev redkve do současné vyprahlé půdy v ocekavani deste, 20.8.2018
Poriadne poliat, nechat trochu obschnut, prekopat a upravit hrablami
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika