Příspěvky uživatele - 8.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mráz, 15.4.2017
Predpovedi moc neverim. Pred tydnem hlasili teploty na tento vikend kolem deseti a bylo patnact vcelky litaly. Ma smysl sledovat predpoved dva dny dopredu max. Snad jim to zase nevyjde. Uz ted norskej web v noci bez mrazu pristi tyden. Vsechno bude... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 19.7.2014
Ja tento tyden uz zadny kus. Strikal jsem v pondeli. Zvazuji tez druhy postrik. Jablek je ale dost tak jeste uvidim. pokud by uz nebyl nalet tak to nema cenu ne? Blanensko
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 15.5.2014
Hezky vecer. Mel bych dotaz. Obalec mi letos zlikvidoval vetsinu urody. Nestrikam proti nemu, protoze ho povazuji za dobrou probirku. Pokud chci sklidit aspon nejaka jablka, chci letos resit i prvni generaci obalece. Pouzivam calypso. Jak tedy co... celý příspěvek >
Mravenci -> mšice, jak na ně?, 23.4.2013
Chemstop jsem nanášel přímo na kmen a zdá se mi, že to poškodilo kůru mladé hrušky. Nemáte s tím zkušenost? Příště to dám určitě na papírovou pásku...
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika