Příspěvky uživatele - 85.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2017, 13.4.2017 Obsahuje fotku
Moc dekuji za reakce, doufám ze pokud je to opravdu od sluníčka tak snad se to brzy spraví, původně jsem si myslel zda jim nechybí nějaká složka v půdě, teď nevim zda se podobně projevuje nedostatek železa. Snad jsem to tím prihnojenim nepohnojil,... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 12.4.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, jdu kvam pro radu, něco se mi objevilo na rajčatech, listy začínají blednout mezi žilkovaním, začíná se to projevovat na nejvyšších patrech listů. Rajčata jsou v květníkách za oknem. Jsou v zahradní zemině, přijde mi ze jim něco schází,... celý příspěvek >
Papriky pro 2017, 4.2.2017
Zdravím Honzo, kolik bývá cca paprik na rostlině? Fotky jsou úžasné. Dnes jsem koupil papriky ramiro v Kauflandu, tak jak to tak zde čtu tak je letos zkusím také. Jen nevím jak mi půjdou, (sever Čech, 330m) vidím to alespoň na foliák, abych měl... celý příspěvek >
Semenaření, 28.1.2017
Zdravím, loni v Lidlu jsem pořídil okurky vorgebirgstrauben, měli je společně s výsevními pásky kopru, co jsem dohledávat tenkrát na netu tak tato odrůda by měla být nehybridni, výší výnos a velmi odolná vůči chladu. Mé loňské pěstování této odrůdy... celý příspěvek >
Kdy sázet sazečku cibule? Úplný začátečník, 20.3.2016
Dnes sazecka vysazena, sázím do čtverců 1x1m a do sponu cca 12cm. Sázím tak hluboko aby částečně vykukovali špičky zaschle natě, poté zalito a zakryto bílou textilkou az do vzejeti aby mi to netahali kosaci. Při sázení uz za mnou tři seděli na plotě... celý příspěvek >
Hokaido - z vlastních semen, 27.2.2016
Může se pěstovat více druhů dýní poblíž sebe když nehodlám používat semena z následně vypěstovaných plodů??? Zajímá mě zda to nebude mít jakýkoli vliv na kvalitu letos vypěstovaných plodů, předpokládám že postihnuty by byli dýně vypěstované z druhé... celý příspěvek >
Moj sklenik z CD profilov, 1.2.2016 Obsahuje fotku
Tak jsem se trochu nudil a z nedočkavosti nové sezóny jsem začal tvořit pařník z UD profilů 3x3cm Pařník 3x2m stavím ve vytápěné garáži a na stanoviště se přesune po dokončení :)
Cuketa, kdy sklízet?, 20.6.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, mám cukety prvním rokem a některé plody mají okolo 20 Cm, zajímalo by me jak poznám ze jednotlivé plody jsou připravené ke sklizni. Děkuji Lukáš
Nemocna cuketka?, 16.6.2015
Pěstuji je velkých nádobách protože kompost mame v zahradě v místě kterou obývají slepice, takže by znich moc nezbylo. Jsou to koupené tři sazenice z tržnice takže ani nevím přesně co je to za odrudu. Zeminu mám z kompostu a do zalivky přidávám... celý příspěvek >
Nemocna cuketka?, 13.6.2015 Obsahuje fotku
3 foceno dnes rano. Jediné co me na nich trápí jsou mravenci a mšice, likviduji o 106 :(
Nemocna cuketka?, 13.6.2015 Obsahuje fotku
2
Nemocna cuketka?, 13.6.2015 Obsahuje fotku
Také mám to samé a byl jsem z toho pěkné vyplašený. Byl jsem tu u nás v Děčíně v zahradnictví kde je opravdu pan odborník, ukázal jsem fotky, začal se smát a na konec z nej vypadlo ze to je úplně normální zbarveni u některých druhu cuket. Tím me... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika