Příspěvky uživatele - 181.165

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Silná kosačka... skúsenosti, 27.6.2019
Nevím co by měla být „silná kosačka“, dají se dohledat tabulky, jakou sekačku na danou plchu. Na ruských portálech mají pěkně rozpracované a zařazené do tabulek podle velikosti ploch, stroje s potřebným minimálním výkonem, pro různé práce na... celý příspěvek >
Zpětný ventil? Nechtěný samospád ze sudu po vypnutí čerpadla, 13.11.2018
Zdravím jak vyřešit když mám hladinu vody víš než rozvodnou síť kapilár, aby mi nevytekl celý sud, když nezavřu kohout ručně?
Jaký nůž na roubování?, 18.1.2018
Ale ano. Určitě také víte co se říká o sedlácích a bramborách. Poprve jsem rouboval ve svých devíti letech. Táta naostřil nůž, který se používal ke stahování králíků a čištění zeleniny v kuchyni. Roubování na sedélko, mi napřed předvedl na několika... celý příspěvek >
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 12.4.2017
Proč by ne, podívej se na jejich web i na FB je najdeš. Zajistí mezinárodní přepravu i papírování okolo. Řeknou ti co a jak budou od tebe potřebovat, oni se v tom orientují dobře.
Škůdce pod kůrou ovocných stromů, 22.3.2017
Jsem rád že aspoň někdo sdílí stejný názor. Velký dík Chropyňáku.
Sekačka se startérem, 20.4.2016
Ten chcípák tam dal výrobce asi jen tak z plezíru, nebo je to jinak.
Motor jikov, 14.2.2016
Jó, někde se píše, že se má motor uložit v bezmrazém prostoru. Ten ovšem každý nemá a úložné bezmrazé prostory v Česku nejsou k mání, ani za úplatu, tak mám soupravu venku v přístřešku. Kvalita gufer, prodávaných, jako náhradní díl, se mi nelíbí.... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 5.11.2015
To je ale oskliva demagogie. (Naklonena rovina, se tomuto diskusnimu stylu myslim rika.). Rec je jen o usetreni si te nejnamahavejsi prace prave proto, aby zbyly sily a cas na to, co Vas na zahrade bavi. To je vsechno. Tak jako ten, co misto orani... celý příspěvek >
Ostřící přípravek na ruční broušení řetězů nebo pilník s vodítkem, 17.2.2015
Nic ve zlým ale vy jste nikdy neviděl dřevoruvce jak to šmrdlá tupým plníkem na koleně hlava nehlava a pila se mu přitom kinklá sem a tam? Žádnejch 10/60 stupňů sklon. Piluje to jak mu to vyjde. Nikdy ste neviděl podbroušené omezováky? Zuby z kterých... celý příspěvek >
Prosakování rybníku, 18.11.2014
A jak vypadá okolí? Planina? Nebo jste v údolí? Na kopci? Možná by pomohla nějaká fotka. Taháte vodu hadicí ze studánky, takže asi pod kopcem. Tzn. že se k vám stahuje voda z okolních kopců (zalesněné? zatravněné? holé suché skalnaté?)? Kudy vede... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 12.11.2014
Pane Aleši, nepřeji vám nic zlého, ale až budete chtít rychle uklidit tento stroj, třeba před lijákem, tím způsobem, že ho bafnete a jednoduše ho budete přenášet, protože neni tek těžký, navinete nějat cancourek, který, protože na žraloku neni nic co... celý příspěvek >
3fazova koncovka cerpadla Sigma, 5.8.2014
Přestože jste ještě neuvedl výkon motoru čerpadla, tak se budu snažit poradit. Předpokládám, že prodlužka bude jen mezi barákem a vidlicí čerpadla, takže žádná voda, bude jen ležet na zemi. Pořiďte si „silovou šňůru CGSU 4×2,5“. Mám ji u svého... celý příspěvek >
Honda GSV 190 nedrží volnobeh, 4.8.2014
Napsal jste - Vlivem elektrolytických procesů máte jasně zanešený karbec, který je třeba z motoru demontovat a vyčistit v ultrazvuku. Můžete přiblížit o jaké elektrolytické procesy jde a jak v karburátoru vznikají.
Založení záhonu, 20.4.2014
Vy toho kvůli 40m naděláte. Z této plochy můžu mít sem tam tak do děravého zubu. V případě kompotování jahod, toho bude málo i kdyby to bylo v mnokultuře a byly by nejspíš až příští rok. Osobně bych travní porost zlikvidoval herbicidem, po začátku... celý příspěvek >
Motor jikov - problém, 9.4.2014
Nějaký problém nám nic neříká. Bylo by třeba aspoň něco naznačit!!, v čem to je. Kde se v karburátoru Jikov nalézá  „emulzní trubice“. V soupisce položek nic takového neni!!
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika