Příspěvky uživatele - 79.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poradte, co nasadit do pruhu k domu, 6.4.2017 Obsahuje fotku
Děkuji, vyhledala jsem si na internetu, jak to vypadá.  Chci se zeptat, nevíte, co je to za rostliny na tomto obrázku a jestli by bylo vhodné je dát do předzahrádky? (mám ještě jeden volný prostor na západní straně domu). Chtěla bych, aby... celý příspěvek >
Poradte, co nasadit do pruhu k domu, 5.4.2017
Dobrý den, chystáme se na cestičku kolem domu, ale mezi domem a tou cestičkou mi vznikne asi 40cm široký prostor, dlouhý pruh. Jedná se o čelní stranu domu do ulice - chci, aby to bylo hezké, barevné. Jsem laik a potřebovala bych poradit, co... celý příspěvek >
Jaký vybrat bazén?, 10.7.2016
Nafukovací nebrat. Nemá delší životnost, my jsme museli kupovat co 2 roky nový. Plecháče z Mountifieldu jsme měli taky a letěl z domu. Nej nám přišel Intex metal frame (nebo nějaký s podobnou konstrukcí), taky ho kouppíte v Mountfieldu. Vydrží... celý příspěvek >
Máte zkušenost s bazénem Intex Metal Frame, 6.7.2016
My máme 3 psy (střední plemeno). Ten Mountifield jsmepřed pár lety okukovali a pak jsme ho i koupili. Měli jsme ho však jen jednu sezónu a pak letěl. Je to papundeklová (tedy plechová) konstrukce nevalné úrovně, potažené tenoučkou šlupičkou folie.... celý příspěvek >
Solární sprcha, 25.6.2016
Dobrý den, uvažuji nad koupí solární sprchy. Zajímá mě její realizace a ukotvení v zahradě. Jaké máte doporučení na její podloží? Máte ji na zatravňovacích dlaždicích nebo na oblázcích a kolem obrubníky nebo jen tak volně. Pokud máte nějaký nápad,... celý příspěvek >
Bazénová chemie-výrobci, 21.6.2016
My kupovali vždycky nějaké v hobby marketu (Baumax, Obi). Loni jsem narazila nafakt dobré v Mountieldu, je to 5 v 1. Ty mi připadaly nejlepší ze všech, co jsme zatím zkoušeli. Známí je taky kupují už léta, taky jsou spokojeni, já se o nich dozvěděla... celý příspěvek >
Máte zkušenost s bazénem Intex Metal Frame, 21.6.2016
Taky jsme jej měli (jen hloubku 1,2m a rozměr kolem 5 m). Je stabilní, téměř nezničitelný. Známí ho mají snad 15 let a pořád je v pohodě. My ho měli dříve v menším rozměru, ale přes zimu nám ho nakousaly myši na půdě, takže jsme pak šli do toho... celý příspěvek >
Sklon bazenu, 17.6.2016
Vy jste usazoval bazén jen tak na zem? (tj. žádný beton, dlaždice, nic?). Já se divím, že si to někdo lajzne. Měli jsme u nás taky takové "borce", co říkali, že betonová deska je zbytečnost, obetonovávat je taky zbytečnost, neboť u jiných to funguje.... celý příspěvek >
Škůdce neznámý, 7.8.2013
Dobrý den, děkuji za reakci. Ony ty rostliny mají poměrně malé květináče, žížaly to nebudou. Nevím přesně co by to mohlo být. Rozhodně to asi přesadím. Pavel
Škůdce neznámý, 5.8.2013 Obsahuje fotku
Prosím o radu, na několika rostlinách, resp. v květináči jsme našli podlouhlé exkrementy cca 2-3mmm velké, občas vlhké, občas vyschlé připomínající vajíčka. Rostliny jsou v útlumu, téměř bez známek přirůstání. Děkuji
Dolmar MS 430 U nebo MS 340?, 26.4.2011
Děkuji za info. A k tomu volnoběhu, jak a kde ho nastavím?
Dolmar MS 430 U nebo MS 340?, 22.4.2011
Dobrý den, Dolmar MS U mám asi 5 let a jsem s ním naprosto spokojen. Muhu všem vřele doporučit. Ale dnes se mi bohužel rozlomila plastová spoušť od plynu. Nemohl by mi někdo poradit, kde by se dala sehnat? Nebo nějaký web s náhradnímy díly. Také... celý příspěvek >
Co dělat s rybami v zimě?, 7.4.2008
Dobrý den. Taky mám jezírko s rybičkami, mám tam 8 koi kaprů+6 línů+6 karasů+8 jesenů. Přes zimu v pohodě přežili i když mám jezírko v nejhlubším místě jen 70 cm hluboké.Manžel asi třikrát za zimu při velkých mrazech prosekal led, ani jsme... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika