Příspěvky uživatele - 138.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kulatina na výrobu stolu, 5.4.2017
Dobrý den!  Ráda bych si vyrobila stůl na terasu z kulatiny (nebo jak se to odoborně říká :)) = "plátek kmenu". To by ale chtělo pokácený nějaký rostlý strom se širokým kmenem a nechat si uříznout pár těch "plátků".  Jaké dřevo... celý příspěvek >
Jak založit novou vinnou révu?, 5.4.2017
Dobrý den!  Jsem prosím zahradník - začátečník :) Ráda bych měla pár rostlinek révy. Na co je tak hezky uvázat, abych nemusela betonovat sloupky? Kdybych tam dala jen tyčky, asi by se to brzy začalo prohýbat, a nějaké drátky z těch tyček... celý příspěvek >
Popínavé růže na oblouku, 9.6.2016
Jeje, to se bojím, co potom bude s růžičkami... Co máte v plánu místo toho kovového? 
Popínavé růže na oblouku, 8.6.2016
Dobrý den, koupila jsem si kovovou bránu - oblouk, po které chci nechat popínat růže. Jaké růžičky jsou plné a husté a dobře rostou, máte radu na odrůdu? Kolik rostlinek vysadit, stačí jedna po každé straně? Děkuji! :)
Jak na bílou převislou moruši?, 8.6.2016
Dobrý den! Jsem naprostý začátečník a chtěla jsem si pořídit moruši převislou, ale s bílými plody, více mi chutnají a na vysoký strom není tolik místa. Našla jsem převislou ale jen s černými plody, a proto se chci zeptat - lze ji nějak... celý příspěvek >
Vyrovnání trávníku, 19.4.2016
Dobrý den, jsem začátečník :) Koupili jsme chalupu s velkou zahradou, cca 2000 m2, a i když z toho nechci úplně golfový trávník, chci ho vyrovnat. Jsou tam různě prohlubně a hrboly, spíš taková louko-trávník-plevel. :) Jak z toho prosím udělat... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika