Příspěvky uživatele - 4.177

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Réva na altánu, jak jí pěstovat?, 23.8.2018
Dobrý den, víte alespoň odrůdu Vaší revy? Máte nějaké fotografie? Pokud ano, vložte je sem, určitě to pomůže k posouzení stavu. Takhle z textu by to bylo věštění z křišťálové koule. Výměna révy je možná několika způsoby: - vykopat starou... celý příspěvek >
Jak pročistit bazén od pylu, 22.7.2018
Zdravím Vás, mohl byste prosím vložit foto umístění kartuše ve skimeru?
Co Vaše réva 2018?, 11.7.2018
Mohl by jste roub nafotit a dát to sem? Pro inspiraci. Zejména detail srůstu (byť je to pod fólií) a pak celkový pohled.
Ochrana hroznů proti ptákům, 20.6.2018 Obsahuje fotku
Po vzoru vin_jc jsem si objednal síť z odetky, rozměr 2,5m x 100m, kterou jsem rozdělil na pět dílů a ty jsem zednickou šnůrou spíchl dokupy, až vznikla rozměrná obdélníková síť. Ta mi nyní chrání jak viničku, tak borůvkové keře, u kterých to v tuto... celý příspěvek >
Jedná se o plíseň révovou?, 21.5.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, jedná se dle přiložených fotografií o plíseň revovou? Vyskytuje se na Solarisu, ojediněle i na Cabernet Cortisu. Napadené listy zatím vylamuju, zvažuju postřik (s ohledem na nasazeného dravého roztoče budu muset být při volbě postřiku... celý příspěvek >
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 24.7.2017
Snad by se tu mohlo objevit téma: "Proč pěstuji révu". Samozřejmě nechci vyzvídat (no dobře, chci) a kdo se na to necítí, zapojovat se nemusí. S přítelkyní jsme se rozhodli zužitovat poměrně velkou zahradu zasazením různého netradičního ovoce.... celý příspěvek >
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 16.7.2017 Obsahuje fotku
U mě prakticky vše zmrzlo a obrašilo od země (Cabernet Cortis, Solaris a mnoho stolních odrůd). Než to stihlo vyrašit z hlíny, projistotu jsem objednal nové sazenice daných druhů. Stolní od Bredika, CC a Solaris roubované od Krausů. Nejprve jsem... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 16.7.2017 Obsahuje fotku
Aktuálně u mě na viničce.
Zmrzla nebo ještě po raší?, 17.6.2017
Je to jen můj odhad, řekl bych, že révový keř po pár letech se jakoby vyhladí a ostré úhly a přechody mladého kmínku se slijí dokupy. Laborovat nad pár centimetry, aby byl kmínek echt, je zbytečné. Když vidím jak rostou a košatí se keře u různých... celý příspěvek >
Řez ryngle oulinské, 10.5.2017 Obsahuje fotku
Doplňující fotky. Ing. Fildo, je Vaše tvrzení nějak doložitelné? Já, jako laik, jsem nucen věřit serióznosti prodejce. Věřím, že Kruh by si nechtěl udělat špatnou reputaci podváděním zákazníků a jsem optimista v tom, že ví, co prodávají.
Proč pupeny neraší, 6.5.2017
Moserova logika se zrovna v mém případě aplikovat nedá. Tři sazenice révy, které mám u stěny domu pod balkonem (ve srážkovém stínu), už pučí, některé více, některé méně. Dalších více než 40 sazenic, které mám volně na zahradě jsou víceméně všechny... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 3.5.2017 Obsahuje fotku
Plním svůj slib a dávám fotky i svého drátěnkového systému. Jde o tu experimentální 3 sazenicovou viničku pod balkonem. Sloupky jsou dřevěné 70x70 délky 2 metry. Zatloukací kotva. Dráty používám klasické napínací pletivové. Šikmé dráty mám chráněné... celý příspěvek >
Odrůda révy Solaris, 2.4.2017
Zdravím, zajímalo by mě, proč jste do skleníku vybral zrovna odrůdu Galahad a zda máte jiné venku? Chystám se na stavbu skleníku asi v příštím roce, s tím, že tam určitě budu mít některou z odrůd révy. Jen se nemůžu rozhodnout kterou. Už jen... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 1.4.2017
Kdy očekáváte, že vám začne rašit vaše réva? Nebo již někomu začala?
Spon révy, 27.1.2017
Zrovna dneska mi přišla objednaná nádherná publikace "Réva vinná pro malopěstitele", která shrnuje všechny poznatky pro úspěšné pěstování révy v "domácích podmínkách". Bred_ik mě na ni upozorňoval již minulý rok, že vyjde, ale dostal jsem se k ní až... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika