Příspěvky uživatele - 81.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vhodny stromcek na okrasny zahon, 30.3.2017
ahoj, mam na chate na Zahori, piescita poda, pri plote zahon, kde by som chcel vysadit dominujucu stromcek, pripadne krik, ktory by bol hlavnou ozdobou okrasneho zahonu, pri vstupe na chatu. Zahon s kvapkovou zavlahou je na veternej strane, so... celý příspěvek >
Opatovne zmrznutie Bobkovisne, 30.3.2017
ahoj, chcem sa poradit, minuly rok na jar som kupil v kontajneroch Bobkovisen vysoku cca 0,5m, tuto mi minuly rok jar poskodil prizemny mraz, vsetky listy zmrzli, zhnedli a opadali.Pisal som o tom v tomto prispevku. Cez rok konariky obrasili a... celý příspěvek >
Ako postupovat, aby som mal tento rok mal konecne hrusky?, 29.3.2017
dakujem za dobru radu, takze ak pridem k stromom a budu mat uz listky vyrasene tak uz nemam striekat Sulkou?  vsetky stromy pravidelne hnojim a maju kvapkovu zavlahu. ako toto poznam: "fenofáze rašení listů v pokročilé fázi" o... celý příspěvek >
Ako postupovat, aby som mal tento rok mal konecne hrusky?, 29.3.2017
ako som pisal, ta mlada hruska hned ako som ju kupil a zasadil bola krasne rozkvitnuta a rozkvitla aj ten dalsi rok, minuly rok ale znicil urodu prizemny mraz, ale listy na obidvoch hruskach boli minuly rok napadnute hrdzou a roztocom preto by som sa... celý příspěvek >
Ako postupovat, aby som mal tento rok mal konecne hrusky?, 28.3.2017
dakujem za radu, som do konca tyzdna sluzobne prec, ked pridem pozriem sa ci uz vyrasili listky, ak ano, mam aj tak striekat? "Na houbovou rez hrušnovou použijte fungicidy, jejich způsob, a termín použití." kedy treba striekat? "A podle mne... celý příspěvek >
Ako postupovat, aby som mal tento rok mal konecne hrusky?, 28.3.2017
ahoj chcem velmi pekne poprosit o radu, ako postupovat aby som tento rok mal konecne hrusky. Mam dva stromy, jeden Wiliams styru cca 8rokov.  a druhy Konferencia 2 roky, este ani raz sa mi nepodarilo aby som mal z Wiliamsovky urodu. Na zaciatku... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika