Příspěvky uživatele - 234.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Biouhlie - nebezpečné látky, 21.5.2020
Precital som nejake latky. Az teplota horenia nad 1000 st je bezpecna. Pri nedokonalom horeni, - to je aj vznik biouhlia, a pri teplote do 500-800 st. Vznikaju PAH. Kym sa ten sud alebo kon- tiky pec nahreje na tu teplotu, mam pocit, ze vznik... celý příspěvek >
Řez ovocných stromů, 6.1.2019
Filip87: Najprv k chybám, resp. k tomu čo nie je tak ako by malo byť. Po prvé(foto 1): stredník a 3 kostrové konáre vyrastajú takmer z jedného miesta (tzv.praslen) - toto sa už nedá skorigovať. Po druhé(foto 2): chýba dominancia stredníka, jeho... celý příspěvek >
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 24.10.2018
Dnes mi prišla hruška Abate Fetel od toho najväčšieho zásielkového predajcu (takto som nakupoval asi tretí krát v živote, lebo túto sortu inak zohnať neviem). Kvalitný výpestok, kvalitne zabalený, dobré korene, cena pre mňa prijateľná. Čo ale trochu... celý příspěvek >
Fuji - červené mutace, 24.10.2018
Dovolím si upresniť (v zmysle hesla "objektivite zdar"): Písal som nedávno príspevok o Jonagorede (nie Jonagolde). Uviedol som, že je to moja druhá najobľúbenejšia odroda (po Rubinole) a že je to jedno z najkrajších a zároveň najchutnejších jabĺk. K... celý příspěvek >
Žluté jablko, 15.8.2018
Hloupý dotaz: Nebylo by lepší -  místo opakovaného děkování - to jablko vyfotit? Keby ste lepšie čítali moju otázku tak viete že ten strom už nemám, pretože uschol v roku 1989 a teda nemôžem to jablko odfotiť. V čase do minulosti cestovať... celý příspěvek >
Žluté jablko, 15.8.2018
Ďakujem pánom Hlavatému a Vysloužilovi za odpovede, pozrel som si obrázky odrody Jantar. Jantar má červené líčko, ale tá moja neznáma odroda ktorú som mal bola celá žltá bez červeného líčka. Jabloň mala slnka dosť, nebola zasadená v tieni. Chcem sa... celý příspěvek >
Herman, 5.7.2018
Herman dozrieva vtedy kedy aj Favorita Morettini 3? Alebo je ešte rannejší? Ako je to s odolnosťou na šarku u Hermana?
Vysadba stromu pro budouci presazeni, 21.3.2018
130.112: Nikto sa na to zatiaľ nespýtal, tak sa spýtam ja: Aký máte dôvod riešiť výsadbu takýmto spôsobom na dve doby, teda s tým prechodným pobytom na dočasnom stanovišti? Nebolo by jednoduchšie stromky zasadiť o tie 3-4 roky priamo na miesto ich... celý příspěvek >
Chrysodeix chalcites, 21.3.2018
Slovenský názov tohto motýľa je kovolesklec južný. Ešte drobná úprava latinského názvu: Chrysodeixis chalcites. IH
Zimné hrušky, 17.2.2018
Má niekto v pivnici ešte teraz nejaké hrušky v konzumovateľnom stave inej odrody ako Bohemica? Prípadne aj staré-krajové sorty (Mittwoch?). Rád by som našiel odrodu ktorá by vydržala do apríla-mája, samozrejme v bežnej pivnici. Zatiaľ sa zdá byť... celý příspěvek >
Prořezání staré jabloně, 17.2.2018
Zadávateľ pán Svoboda pridal 15.2. aj fotku jabĺk v DEBničke. Z kontextu vyplýva že sú to jablká z inkriminovaného stromu. Ak áno, tak pán Josef má pravdu - Ontário to nie je. IH
Srovnání vzrůstnosti podnoží kdoule - M26, 30.1.2018
Keď zasadíme stromček pričom poznáme odrodu a podpník, poznáme aj klimatické a pôdne pomery a venujeme mu patričnú starostlivosť, tak vieme do značnej miery predpovedať aký bude mať vzrast a aká bude jeho úroda v plnej rodivosti. Ale... ... celý příspěvek >
Rozměry josty, 9.1.2018
Odrody josty sa vzrastom zrejme príliš nelíšia. Stromčekové tvary sú naštepené na kmienku meruzalky - tých je niekoľko typov, ale tiež si nemyslím že by sa intenzitou rastu nejako významne líšili. Jostu je lepšie pestovať ako ker. Ak máte málo... celý příspěvek >
Rozměry josty, 9.1.2018
Záleží aj od toho či máte jostu vo forme stromčeka alebo kríka. Všeobecne - josta rastie podstatne bujnejšie než egreš. Jej výšku a šírku si ale môžete regulovať rezom. Napokon tak či tak staršie odrodené drevo treba priebežne obnovovať a nahrádzať... celý příspěvek >
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 9.1.2018
PP: To že v Čáslavi majú obrázok a popis je človeku ktorý si objednáva stromček formou zásielky houby platné. Nerozumiem, čo je "předžvýkané a instantní" na tom, že by som rád vedel na akom podpníku je naštepená odroda ktorú si objednávam. Pre mňa je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika