Příspěvky uživatele - 186.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorez STIHL FS-55, 11.4.2018
Dobrí den. Vie niekto poradit ako vyneniť guforo na krovinoreze STIHL FS-55. Za radu vopred ďaujem . SAM.
Olejový valec, 28.7.2017
Dobrý den. Vie niekto poradiť aky olej sa dáva do valca na otváranie skleníka. Ten dôvodný my vytiekol. Ďakujem.
Príves, 21.3.2017
Zdravím. Vie niekto poradiť ako zapojit dvojkolesovú karu za babetu. Dakujem.SAM.
Kontaktné zapalovanie na Vari, 31.10.2015
Ano ide o motor Jikov, a zapalovanieje značky HIDRIA (iskra) lebo to pôvodne bolo zn.dukaty a   takéto som už nezohnal toto poškodil ulomok z vetráka.Dakujem. 
Kontaktné zapalovanie na Vari, 30.10.2015
Dobrý den. Vie my niekto poradiť ako namontovať a nastaviť nové kontaktné zapalovanie na malotraktore Vary. Dakujem.S 
Elisabet F1, 15.2.2015
Zdravím. Má niekto skúsenosty s pestovaním uhorky nakladačky ELISABET F1. Za radu vopred ďakujem. SAM
Brigs and Straton - porucha?, 1.11.2014
Pripájam sa k poroblému s motorom BRIGGS-STRATTON.Model 100000. Po naštartování beží bez problémov, po zhasnutí strelí do výfuku, ked sa zohreje asi 15 min.už sa štartuje horšie na 4až5 krát.Asi po 30 min začne strácať výkon až zhasne.Po... celý příspěvek >
Mazání řetězu, 1.11.2014
Ďakujem, pozriemto.
Mazání řetězu, 31.10.2014
Mám tiež Husqvarnu a tiež problém. Čerpadlo son vyčistil a pri rezní doslova teče olej spod krytu, asi dáva moc oleja, čo s tým. Ďaujem.
Motor Briggs & Stratton 35 Classic, 22.10.2014
Dobrý, mám kosačku s motorom BRIGGS§STRATTON model 100000. Po zohrití sa špotne štartuje a pri zhasinanu striela do výfuku a niekedy stráca výkon. Čo to môže robyt?  Ďakujem.S
Zvarovacie trafo JS90, 7.12.2013
Má niekto skúsenost s trafom JS 90,ako je to s jeho zapojením. Ďakujem.
Problém pri rezaný dreva, 6.10.2013
Dobrý deň,problém s pilou sa vyriešil, bola uvolnená sviečka.Zároven ďakujem za rady.
Problém pri rezaný dreva, 23.9.2013
Určite nie, tie pravidelne obrusujem a lišta nie je obodraná.
Problém pri rezaný dreva, 22.9.2013
Dobrý den, mám pilu Štihl 023 a poprvé sa my stalo že nabrúsená retaz pri zarezaný asi 2/3 lišty prestala rezat, tak som vymenil retaz za novú a znova sa to zopakovalo po 4-5 rezoch.Neviem či je na chybe lišta alebo retaz. Ďakujem. Samo
Spracovanie cesnaku, 26.3.2013
Poradte! Mám ešte dosť cesnaku a začal práchniviet, má nikto recept na spracovie, ide ale o 3 kg.Ďakujem   Samo.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika