Příspěvky uživatele - 215.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sněhová fréza, 6.12.2017
Zdravim damy a panove, kolegovi tu nikdo neporadil, doufam, ze si mi tema podari ozivit. Znamy mi chce za 11000 prodat jeho dva roky stareko PARTNERA. Myslim ze je to tento: Sněhová fréza PSB 240 Partner. Mate s tim nekdo zkusenosti? Me ta... celý příspěvek >
Štěně a bleška, 19.9.2017
Jít k veteřináři není úplně potřeba, štěněti jsme dali pipety, až vyrostl, tak nosí obojek. Občas přestříknu pelech a deku, kde spává venku sprejem. Po vycházkách v lese a tak prohlížíme a klíště jsme ještě nenašli, blechy taky ne.
Jakou ruční vřetenovou sekačku?, 19.9.2017
Resim s zenou na chate podobne dilema. Mame dve plochy o celkove rozloze cca 800m2 a uz tady se bojim, ze se z toho po***. Jinak duvodem pro vretenovku jsou stejne jako u vas male deti. Nedoporucite mi nekdo nejaky model, ktery je pohodlny i pro... celý příspěvek >
Krovinořez jako dárek k narozeninám, 20.3.2017
To mě vůbec nenapadlo, ideální :) Zkusím teda ten Stihl. Děkuju všem!
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika