Příspěvky uživatele - 214.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Potkan nebo hryzec?, 1.9.2017
Hraboš?
Jakou řetězovou pilu pro manžela?, 8.8.2017
Dobrý den. Plně souhlasím s panem xxx.xxx.221.140. Mám 6 benzínových a 3 elektrické pily. 2 elektrické mají motor zboku. Při řezání palivového dřeva mne nikdy nenapadlo řešit kraviny. Když budu řezat někde na střeše apod…, tak to je jiná. PS: Když je... celý příspěvek >
Zavlažovací hodiny pro samospád, 29.5.2017
Petře S. Děkuji pěkně za tip a typ.:-)
Zakopání plastových nádrží na vodu, 26.5.2017
Mám jeden ibc v zemi s pozink kleci, žádný beton. Nahoře polystyrén 10 cm, na něm desky 2,5 cm, folie a hlína 20-30cm. Když tam bude ještě podlážka, tak bych už nic neřešil. J
Zavlažovací hodiny pro samospád, 19.5.2017
Dobrý den. Díky za tip, ale je problém je někde koupit. Nevíte ještě o nějakých podobných prosím? Koupil jsem florabest, které mají napsáno od 0,34Atm, ale neotevřou se mi i když mám nádrž na kopci. Díky moc. J
Likvidace Bambusu, 12.5.2017
Dobrý den. Já bych měl zájem bambus pěstovat, ale opravdový, ze kterého se dá pak i něco postavit. Můžete sem dát více info, případně foto prosím? Děkuji pěkně. Mějte se fajn. J
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 16.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den. Rubinola (viz foto) má za sebou řez po výsadbě. Před rokem. Teď má na koncích véčka. Prosím o radu co s nimi. Děkuji pěkně. Mějte se fajn. J
Ovocné stromy ve svahu, 28.2.2017
Nikoho neosočuji. Jenom jsem popsal situaci.Původně jsem Rubín vůbec nechtěl, ale radějí jsem vzal aspoň něco (i když dvojáky), protože jsem nevěřil, že ty Rubinoly ještě doveze. Volal jsem tam dvakrát a vždy mne ubezpečil, že je mám nachystané. Teď... celý příspěvek >
Ovocné stromy ve svahu, 27.2.2017
Díky za rady, Nějak se s tím poperu. Já to chtěl původně úplně jinak. V zahradnictví jsem si objednal Rubinoly. Bylo to v 10/2016. Když jsem pro ně přijel, tak mi manželka majitele řekla, že už nejsou, že je majitel prodal. Já se rozčílil a dal jsem... celý příspěvek >
Ovocné stromy ve svahu, 26.2.2017 Obsahuje fotku
Další - Konference semenač Mám z každého 3 stromky, tak doufám, že to pak nějak zvládnu. Děkuji velmi pěkně. J.
Ovocné stromy ve svahu, 26.2.2017 Obsahuje fotku
Další - Rubín A2
Ovocné stromy ve svahu, 26.2.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den. Ještě jednou děkuji za odpovědi. Teď mám velkou prosbu ohledně střihu. Viz foto. Jestli můžete, prosím poraďte. Děkuji mockrát. J
Zachráním smrk ještě nějak prosím?, 23.2.2017
Podařilo se mi oholit takový smrček strunou. Střihl jsem ho, zatřel voskem a roste dále, takže přesně jak piše Zdeněk...
Ovocné stromy ve svahu, 23.2.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den. Díky za podporu. Mám to na chalupě, 650mnm. Není tam nikdo, kdo by poradil, tak se trápím sám o víkendech. Už jsem kolem chalupy nasadil asi 60 ovocných stromků, asi 300 ostatních stromků, kan. borůvky, brusinky, rybíz, angrešt, josta,... celý příspěvek >
Ovocné stromy ve svahu, 22.2.2017
Dobrý den. Díky za odpovědi. Veřte mi, že bych Vás rád poslechl, kdybyste mi to napsali 11.10.2016. Mějte se fajn. J. Ořešáky jsem sadil 12 m od sebe.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika