Příspěvky uživatele - 250.205

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Invaze blanatky lipové, 11.11.2018
a škodí tomu plotu nějak? nebo se jedná jen o lidský sport - vše zahubit ikdyž mi to neškodí
Neúspěch s výsadbou Marsu, 27.10.2018
Pane 149.16 nikde jsem nikoho nenabádal ke zpravokořenění stromků - jen jsem jsem se věřejně zeptal, zda by to nemohlo mít kladný vliv na růst roubovanců (celkem často si někdo stěžuje, že mu roubovanec neroste...) A zajisté mne poučíte, jaký má... celý příspěvek >
Neúspěch s výsadbou Marsu, 26.10.2018
Nezkoušeli jste úroveň očkování utopit a tím stromek zpravokořenit? Stejně jsou roubované na semenáči a ne na podnoži omezující růst
Určení odrůdy, 25.9.2018 Obsahuje fotku
Zdravíčko, jsem tu zase s žádostí o určení odrůdy. Jedná se zase o jabloň cca 15 let starou, plody se každoročně velmi brzy vybarví a velmi brzy začnou padat - cca v polovině srpna, ale k jídlu moc nejsou. Chuť začínají mít až nyní, kdy bych... celý příspěvek >
Určení odrůdy, 21.9.2018
Děkuji všem za komentář, ten kdo tipl Gloster měl pravdu. Stopka fialová, plesnivý jadřinec hned u prvního pokusu
Určení odrůdy, 21.9.2018 Obsahuje fotku
Zdravíčko, chtěl bych vás ožádat o pomoc s určením odrůdy. Prošel jsem nabídku školek a na žádnou jabloň mi to nesedí jedná se o zimní odrůdu, sklizňová zralost nyní (ve 220m.n.m.) - cca 80% plodů se ochotně pustilo plody hodně padají a... celý příspěvek >
Rez marhule, 10.11.2017 Obsahuje fotku
Připojím se s dotazem ohledně povýsadbového řezu Bude lepší povýsadbový řez na jaře dělat dle červeného způsobu (nevyhovující výhon střihnout hned u kmínku - je stejně silný jako kmen) nebo "modrá varianta" nechat pahýl na jedno očko,... celý příspěvek >
Mandloň na podnoži BSB, 6.11.2017
Děkuji za odpověď. Mám vyhlédlou odrůdu Zora a Vama - jaký tvar byste volil? má představa je čtvrtkmen, ale tvar koryny netuším... všude se píše střihat jako broskev, tedy asi na kotlovitou korunu
Mandloň na podnoži BSB, 5.11.2017
Zdravíčko, přemýšlíme o výsadbě mandloní a v zahradnictví je mají na podnoži BSB. Na netu jsem moc informací k mandloním nenašel a pokud jo, tak dost rozdílné... Např. vzrůstnost se uvádí všude různá, spon výsadby také. Nikde jsem nenašel srovnání v... celý příspěvek >
Škůdci a choroby na hrušních, 7.5.2017
to je tak, když člověk dělá víc věcí zaráz :D dotaz měl být: jsou listy v pořádku nebo něčím poškozené? (škůdcem - jakým? mrazem?)
Škůdci a choroby na hrušních, 7.5.2017 Obsahuje fotku
Zdravíčko, připojím se s dotazem Na podzim jsem nasadil 4 hrušně (různé odrůdy, jeden pěstitel), hrašně začaly rašit celkem pozdě (2 teprve až nyní), puky při rašení jsou tenké a dlouhé (viz. foto 1)  dvě hrušně co narašily trochu dřív, tak... celý příspěvek >
Motyka Fiskars, 3.4.2017
Ahoj, máte někdo zkušenosti s motykou fiskars např. Fiskars Light Motyčkou (1019609)? Ptám se proto, že by to měl být dárek, který by měl ušetřit práci, případně jakou jinou motyku? Účel převážně okopávání záhonků. Nechci koupit "předraženou... celý příspěvek >
Papriky pro 2017, 16.3.2017
Zdravím, letos sem se s paprikama celkem rozjel a mam tu pře 200 sazenic, od sladkých až po superpálivé :D červené, žluté, hnědé, bílé, krémové, fialové a černé. sladnké - palermo, Big Jim, Hamík. pálivky - rocoto, TSM, jamaicany, bahamian Goat..... celý příspěvek >
Co na střechu?, 26.11.2016
rostlina (jakákoliv) výrazně sníží životnost dřevěné kce a podpoří tvorbu řas a mechů
Hrušně na semenáči, 25.10.2016
jedná se o středně bujně až bujně rostoucí odrůdy, půda je dle starousedlíků dobrá, sám si netroufám posuzovat... výška polokmene se uvádí 130 - 150cm, proto nižší polokmen = korunka na spodní hranici polokmene... kde je ten protimluv? 
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika