Příspěvky uživatele - 250.205

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušně na semenáči, 22.10.2016
Jak daleko od sebe sadit hrušně na podnoži "semenáč", když korunku zapěstuju jako nižší polokmen (cca kolem těch 130cm) - je 5m dostatečných?  díky
Kde sehnat Admirál na silnější podnoži, 22.10.2016
můžu poprosit o uvedení čísla školky (pěstitele) - pokud je uvedeno na visačce děkuju
Slimáci, 18.10.2016
Nekdo tu psal o pouziti ovesnych vlocek - ze slimakum chutnaji a pak se z nich nafouknou... Mate nejake zkusenosti?
Dolmar MS 335.4U nebo Stiga SBC 425 HD, 22.9.2016
a na které stránce na facebooku? díval jsem se na jejich oficiální, ale tam jsem od lidí nic nenašel...
Dolmar MS 335.4U nebo Stiga SBC 425 HD, 18.9.2016
Který z těchto 4t křoviňáků? Plánované využití na obsékání kolem plotu, stromků několikrát ročně cca 500m2 Servis mám od obou kousek, pro Dolmar mluví o trochu vyšší výkon, ale zase Stiga vyjde o 1500 levněji... Je v nich rozdíl, nebo je to... celý příspěvek >
Nahrazení jabloně jiným ovocným stromem, 30.7.2016
Na podzim mám v plánu vykopat pár starších jabloní, které plodí bídně... chci je nahradit jinýma stromama, můj dotaz se týká jakýma z důvodu vyčerpání živin v půdě... jsou nějaké "vhodnější" druhy, nebo se stačí řídit "jádrovinu nahradit peckovinou"
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 23.4.2016 Obsahuje fotku
ještě jedna fotka...
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 23.4.2016 Obsahuje fotku
chci se zeptat zkušenějších - je to spílené mrazem, nebo moniliózou?
Seznam kódů ovocných školek, 6.4.2016
Dá se někde najít seznam pěstitelů stromků, kde bych si podle registračního čísla dodavatele zjistil odkud stromek pochází?
Kde objednat ovocné stromy?, 2.4.2016
Kde objednáváte ovocné stromy a máte kladné zkušenosti? Díky
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika