Příspěvky uživatele - 168.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vhodný opylovač pro třešeň, 19.7.2017
existuje aj inkompatibilita ceresni, takze,mozete vysadit aj odrodu, ktora vam bude platna ako mrtvemu kabat... viktor
Wiliamsova nemocna?, 17.7.2017
k namrznutiu isto nedoslo, mulč som dal az teraz, predtym okopavka, okolo kmienika asi 10cm volny priestor pri mulcovani, ani poskodenie strunovkou nebolo, akurat som v zime daval pod stromčeko troska popela z dreva, ale nie vela, uz mam nejake... celý příspěvek >
Wiliamsova nemocna?, 17.7.2017
ale šak dobre, od toho je toto forum, aby som sa pytal a radil, kto chce odpovie, kto nie... nie, ten stromček dostaval a dostava od zakupenia starostlivost ani narodene dieta... viktor
Zateplení udírny, 15.7.2017
ako dlho udite maso alebo klobasu dymboxom?nejak mi to hlava nebere ako vyudit povedzme bokovinu nalozenu 3 tyzdne len cistym zadymovanim bez zdvihnutia teploty, to by ste musel mat to maso tak prelezane ze uz pri vkladani do udiarne sa da požuť, ta... celý příspěvek >
Wiliamsova nemocna?, 14.7.2017
tak nikto neporadi co s tym?vykopat a spalit?neprenesie sa to na ostatne hrušky?
Wiliamsova nemocna?, 14.7.2017 Obsahuje fotku
hruška ma dva kostrove konare nastepene konferenciou krasne sa ujali, cely stromček dostaval postrek calypsom proti skodcom tak nerozumiem sam tomu jasne ani postrek nieje vsemocny, patranim na tomto fore mi to vychadza asi na fytoplazmozu ktoru... celý příspěvek >
Wiliamsova nemocna?, 11.7.2017 Obsahuje fotku
co je tej hruške?
Bujně rostoucí Haganta, 27.6.2017
tak mne haganta na myrobalane cez zimu zmrzla(v jeseni sadena)vyrazila asi 5 cm nad miestom stepenia teda asi 4 pruty jeden ponecham ostatne idu na rok na vruble... tie pruty narastli od jari asi 2 metre, mne to vychadza ze haganta je velmi bujna... celý příspěvek >
Prebierka plodov, 26.6.2017
tak, tak... semenace si veselo rastu v auguste ockujem admirala a rubin, udajne su na semenače doporucovane, aspon som sa to tu dozvedel... co taky sirius?vhodna odroda na vysokokmen?
Kůrovec na meruňce a jabloni?, 19.6.2017
a nemoze to byt aj poskodenie mrazom?
Meruňka Aurora bude planá?, 13.6.2017
prečo ho nema zmysel naštepiť?
Udene kuriatko, 5.6.2017
ako spravne nasolit a vyudit kuriatko?nejake dobre triky atipy na pripravu co mate oskusane?dakujem za odpovede
Daytor, 2.6.2017
ma niekto skusenosti s tymto podpnikom?uvadzaju ze ma plodnost o 30percent vacsiu ako na lesnej planke pritom vzrastom je len o trocha slabsi ako semenač
Bystricka slivka - semenáč, 2.6.2017
skuste sa spytat toho kto vas presviedca ze treba aspon trikrat presadit na logicky argument normalne ma zaujima ako bude obhajovat tuto teoriu... taka somarina
Dlhé prírastky, 25.5.2017
to je sice pravda ze ing, jakubek neodporuca skracovat koli metlám ale co nam je to platne pri vychovnom udrziavacom a zmladzovacom reze a odrodovych zalezitostiach jednotlivych odrod... to by chcelo inu prednaskua realne skusenosti prezentovat... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika