Příspěvky uživatele - 248.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mucenka, Passion Fruit, Maracuja, 3.3.2017 Obsahuje fotku
Pekny den, pred rokom som zasial semena fialovych plodov PassionFruit kupenych v tescu. Takmer vsetky vysli a vyrastli z nich velmi pekne rastlinky s lesklymi listami. Viete, o aky druh presne ide? Je to passiflora edulis? Podarilo sa... celý příspěvek >
Anglicky zvonek (bluebell), 3.3.2017 Obsahuje fotku
Dobry den, nikde na Slovensku ani v Cesku nemozem zohnat cibulky anglickeho zvonceka Hyacinthoides non-scripta (obr.). Predava sa iba jeho plana verzia, spanielsky zvoncek Hyacinthoides hispanica, ktory sa od neho lisi umiestnenim... celý příspěvek >
Pestovanie lesnych cucoriedok (boruvek), 2.3.2017
Pre anglicky hovoriacich, napr. Bilberry Plant Information: Learn About Bilberry Cultivation And Care Bilberry Vsade pisu velmi podobne veci, nikde zmienky o tom, ze by malo byt jej pestovanie narocne alebo si vyzadovali specialnu... celý příspěvek >
Pestovanie lesnych cucoriedok (boruvek), 2.3.2017
Dobry den, na viacerych miestach som nasiel, ze lesnu cucoriedku (Vaccinium myrtilus, angl. bilberry) nie je mozne pestovat v zahrade, kvoli tomu ze potrebuje symbioticke mykorizne huby. Na americkych strankach som vsak nasiel, ze sa to da.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika