Příspěvky uživatele - 92.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pokroucené větve angreštu, 24.2.2017
I to je celkem možné. Loni tam bylo milion mravenců a dokonce ty větvičky obalovali hlínou. No prořízl jsem to a uvidíme, likvidovat to nechcu pokud to není padlí. Každopádně dík.
Pokroucené větve angreštu, 24.2.2017
Loni jsem koupil 2 angrešty kultivaru Invicta. Provedl jsem základní řez a nechal být. Jeden rostl od začátku pěkně a druhému cca 2m vedle se začaly vytahovat a kroutit větve. Čím to je? Přehuštěná korunka?
Co to je?, 4.9.2016
Děkuji za brilantní určení. Roste v jedné zahradě u Žďáru nad Sázavou. Naštěstí to nikdo nejedl... :-)
Co to je?, 3.9.2016 Obsahuje fotku
Pomůžete s iurčením, prosím? Něco tykvovitého? Nevím zatím, co je uvnitř.
Podivné, 8.8.2016 Obsahuje fotku
Podívejte se, co se mi stalo. Letos jsem zkusila nechat část trávníku neposekaný. Jenže mi v něm začal růst nějaký keřík. Asi jilm. Myslela jsem, že je to ze semene, tak jsem to šla vytrhnout. Ale podívejte se na obrázky, co jsem vytrhla... ten... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika