Příspěvky uživatele - 7.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přesazování jabloní, 9.9.2018
Myslíte tedy, že by bylo lepší s přesazováním počkat do jara? Po pravdě se mi do toho vůbec nechce, ale soused tvrdí, že 2,30 m od jeho plotu je málo a že naše listí bude padat do jeho zahrady. Trvá na tom, abychom stromy přemístili dál. Nepomohl ani... celý příspěvek >
Přesazování jabloní, 8.9.2018
Děkuji za odpověď. Mezi jabloněmi je ale i odrůda Heliodor, která velmi dlouho drží listí. Jeden starší strom mají příbuzní na zahradě a vím, že listí je na stromě ještě koncem listopadu.  Ten mohu také přesadit v polovině října?
Přesazování jabloní, 8.9.2018
Dobrý den, nechci zakládat nové vlákno, proto ze zeptám zde. Letos na jaře jsme zasadili 4 jabloně. Okolnosti nás však nutí stromky přesadit. Proto prosím o radu, kdy je nejvhodnější doba přesadit stromky na jiné stanoviště. Musíme počkat až listí... celý příspěvek >
Máte někdo zkušenost s touto odrůdou hráchu?, 26.5.2018
Dobrý večer, letos jsem dostala dárek z Flory Olomouc a jedná se o "cituji":  Hrách polní,  odrůda Poseidon,  nemořeno. Zasadila jsem ho zároveň s odrůdou Oskar, který už kvete. Odrůda Poseidon má proti jiným odrůdám velmi hodně a... celý příspěvek >
Podnož pro meruňku, 19.3.2018
Děkuji za odpověď.
Podnož pro meruňku, 18.3.2018
Dobrý den, pan Kamil Hasman v dřívějších příspěvcích označuje podnož pro meruňku jako St. Julien A.  Je nějaký rozdíl mezi St. Julien a St. Julien A? Koupila jsem meruňku a švestku na St. Julienu a u obou je podnož označená stejně, pouze St.... celý příspěvek >
Zahradnictví Spomyšl, 8.3.2018
V roce 2017 na jaře jsem koupila ve Spomyšli švestku a meruňku a spokojenost veliká. Letos mám objednané čtyři stromky a věřím, že budu opět spokojená. Zima je dlouhá, takže zatím neodesílají.  Není to první zahradnictví ve kterém objednávám,... celý příspěvek >
Doporučte zahradnický substrát pro předpěstování rajčat a paprik, 3.3.2018
Přesně tento substrát používám už několik let a naprostá spokojenost. Kdo seje menší množství, stačí i balení 20 l a méně.
Myslíte, že už byla vyšlechtěná taková hrušeň?, 11.1.2018
Tak jsem si pročetla vlákno "Plodomorka hrušková (Contarinia pyrivora)" a budu se snažit se z něj poučit.
Myslíte, že už byla vyšlechtěná taková hrušeň?, 11.1.2018
Obrázek 1 a 2 přesně odpovídá tomu, co se mi na listech vždy objevilo. Postřiky jsem používala Baycor nebo Dithane. Hrušky odkvetly, objevily se malá hruštičky, ale potom zčernaly a opadaly. Pochopitelně, že jsem vždy uklidila napadené listy i... celý příspěvek >
Myslíte, že už byla vyšlechtěná taková hrušeň?, 11.1.2018
Byla jsem u sousedky na výzvědy a jsou to opravdu jalovce. Prý mají více druhů. Plot je ze skalního, pak mají ještě nějaký šupinatý a čínský, ale ten je uvnitř zahrady. Myslela jsem, že je to plot z thújí, moc to nepoznám.
Myslíte, že už byla vyšlechtěná taková hrušeň?, 11.1.2018
Máme velmi rádi hrušky, proto jsem postupně během let zkoušela pěstovat odrůdy Clappova, Lucasova, Thirriotova a Boscova lahvice. Protože však mají sousedé od mojí zahrady asi 30 m ze severní a 15 m ze západní strany plot z thújí, musela jsem se... celý příspěvek >
Potřebuji tip na dobrou švestku, 6.3.2017
Děkuji všem za rady, rozhodla jsem se dát stromku ještě šanci s tím, že letos neprovedu žádné úpravy. Příští rok opět vložím fotky a budu velmi ráda za každou radu.
Potřebuji tip na dobrou švestku, 5.3.2017
Já už vážně nemám ani kousek místa. Mám mezi stromky rozestupy 6 metrů a nechci jim zmenšovat prostor další výsadbou. Ale před chvíli jsem na zahradě mluvila se sousedkou a ta mi řekla, že Zelenou renklódu měla ona a vyměnila ji za Jojo. A vedle ní... celý příspěvek >
Potřebuji tip na dobrou švestku, 5.3.2017
Když jsme vysazovali stromky, snažila jsem se najít v okolí odborníka, který by za úplatu prováděl pravidelnou údržbu stromků. Dokonce jsem dala do regionálních novin inzerát, ale nikdo se neozval. Když se poptávám po okolí, každý řekne, že si stromy... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika