Příspěvky uživatele - 241.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Houba v trávníku, 9.10.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, mohl bych požádat o radu, co mi to roste za houbu v trávníku? Poprvé to vypadalo jako zpola zakopaný květák, houbu jsem odstranil ale pořád roste. Savo nepomáhá, nějaká chemie? Děkuji za odpovědi
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 21.2.2017
Dobrý den, já jsem se rozhodl (vzhledem ke své zručnosti), že pořídím domek jako hotové řešení od výrobce, jen si ho po doručení sestavím. Probírám se nabídkami a nedaří se mi rozhodnout. Můžete mi prosím poradit, na co se zaměřit a na co si dát... celý příspěvek >
Vinohrad, 20.10.2013
Dobrý den, mám dotaz ohledně založení vinohradu. Mám nějaké pozemky, a chtěl bych na nich zřídit regulérní vinohrad, z jehož produkce bych mohl dělat víno na prodej, nebo hrozny prodávat na zpracování. 1) mohu začít vysazovat již příští rok, i... celý příspěvek >
Setí mrkve, 25.5.2013
V listopadu jsem nikdy nesela, zato loni celkem brzy zjara - navíc mrkev dlouho vzcházela kvůli suchu. Pak jsem nestíhala vytrhávat vykvetlice.  Taky se vám to někdy děje? Markéta
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika