Příspěvky uživatele - 30.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Piliny k rajčatům?, 17.5.2017
Mohou se dát k venkovním rajčatům piliny jako mulč?
Co pěstovat společně s rajčaty v květináči, 11.5.2017
máte někdo zkušenost, co dát do truhlíku s rajčaty, aby měly rostliny stejné nároky? nějakou kytku či bylinku...
Priesady balkónových paradajok - prosím o radu, 11.5.2017 Obsahuje fotku
mně se stalo to samé, také psal pan Vladimír, že to bude substrátem, několik jsem jich zachránila omytím kořenů a zasazením do nového substrátu, záleží, jak se to projeví na plodech... jinak jsem naštěstí dostala sazenice od známých, svých jsem měla... celý příspěvek >
Přežijí papriky 0 stupňů ve skleníku?, 10.5.2017
děkuji, nevím, jestli se mám domů těšit nebo ne :-), mám ty pomrzlé části ostříhat, pokud budou svěšené?
Přežijí papriky 0 stupňů ve skleníku?, 10.5.2017
dobrý den, dnes ráno jsme měli ve skleníku 0 stupňů, myslíte, že papriky přežijí, už měly krásně na květ, bohužel "se doma zapomnělo, že bude mrznout"...
Zasychani sazenic rajcat, 25.4.2017
mně opět vyrostly špatné, opět začal nabývat stonek, listy špatné... muselo být něco v zemině
Rajčata 2017, 21.2.2017 Obsahuje fotku
stejně jako papriky, tak rajčata objednávám u firmy dobrá semena, loni jsem měla asi 5 druhů, nejchutnější byly ovšem cherry rajčata black opal a biftekové ananasové rajče, neosvědčily se mi chuťově rajčata tamina a tornado f1, letos jsem pořídila... celý příspěvek >
Papriky pro 2017, 21.2.2017 Obsahuje fotku
loni jsem poprvé pěstovala papriky, ve skleníku i ve fólii na záhoně a super, měla jsem odrůdu hamík, korál, rubínova, artist od firmy dobrá semena letos jsem připojila shishito
Rajčata pro sezónu 2015, 2.3.2016
děkuji moc Drahomíra
Rajčata pro sezónu 2015, 1.3.2016
Dobrý den, druhý rok se budu pokoušet o pěstování rajčat, koupila jsem si různé druhy rajčat, mezi nimi i rajče tyčkové, třešňové Rossela a Ananas, kde doporučují zalévat podmokem. Chtěla bych se zeptat, zda je možné tyto rajčata pěstovat v pytlích,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika